Re: [Reclamatie] Ban fara dovezi(pe degeaba, nu stiu de la c

#2
Uite dovada ca ai aim http://www.girlshare.ro/3489762222.1 :-h :-h Mai ai si tupeul sa ceri unban

orange^CL ti-o dat ban
Enjoy your life. Live it to the fullest.
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life
If you live long enough, you’ll make mistakes. But if you learn from them, you’ll be a better person
Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor

Re: [Reclamatie] Ban fara dovezi(pe degeaba, nu stiu de la c

#4
Iti intru pe orice srv vrei tu si pe Steam si oriunde si te lamuresc despre cum joc eu. Accept si TeamViewer si WARGODS si orice sa te lamuresc ca esti incapabil ;)
Ultima oară modificat Vin Mar 10, 2017 3:40 pm de către ReaDyX, modificat 1 dată în total.
Motiv: Incearca sa folosesti butonul edit,pentru a nu primi warn!

Re: [Reclamatie] Ban fara dovezi(pe degeaba, nu stiu de la c

#9
Bha in 1 rand dovada nu este masluita.!!
In al 2 rand o fost pantera si ninja de martori!!!
In al 3 rand Dupa razboi multi viteji se arata."normal cu dupa ce scoti aimu im poti da linku de WG"!
In al 4 rand Ora si data crearea demonu-lui este exact cu ora banari tale !!!

IN al 5 rand ii chem pe pantera si ninja sa dea o declaratie ca martori!!
IN AL 6 DUPA IN "_|_"

IN al 7 dovada ca dovada nu este masluita!!

http://imgur.com/Aagd396

SI ce vrei sa-ti fac daca ai CS prost si nuti merge demonul!!
Si daca nu-ti convine dute pe alte srv-uri Nu esti obligat sa stai!!
SI NU mai face pe desteptul. Adica dupa ce joci cu CODURI si apoi faci reclamatie ca ai primit ban fara dovada. Dupa ce-ti arat dovada zici ca e falsa. Si amu ca ti-am dat dovada ca nu e falsa astept sa vad ce zice.!!!!

AI UN TUPEU TIGANESC!!!!!
Enjoy your life. Live it to the fullest.
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life
If you live long enough, you’ll make mistakes. But if you learn from them, you’ll be a better person
Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor

Re: [Reclamatie] Ban fara dovezi(pe degeaba, nu stiu de la c

#10
Ati auzit dragi admini, sa filmati cu telefonul si sa puneti si un ceas langa, sa se vada si ora la care a fost facut demo-ul. Revenind la subiect, daca esti asa experimentat, ti-ai fi dat seama ca ban se da pe ip si nu pe nume, deci daca nu erai tu, acel "fals" primea ban pe ip si tu intrai linistit pe server, dar cum tu ai fost pe acel ip, ai primit ban.

Reclamatie respinsa. Banul ramane.
Topic closed!
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator