[Problema] Mape

#1
Numele tau in Joc: RUSESCU^_^
Email: rusescuboss@yahoo.com
PrintScreen (Daca aveti cum):
Descriere problema: Sunt cateva mape care nu merg si din aceasta cauza cade serverul .

zm_snowbase4_zp;

Am sa mai adaug, caci mai sunt vreo 2-3 :), dar le uit numele .

In plus as dori sa se bage si mapele vechi, acum un an ( si ma refer un an - 12 luni ) erau atatea mape faine, gen assault , cu zapada, ceva conbinatii de dust si mai stiu eu ce. Acuma sunt multe naspa , seci, pur si simplu ... nu te capteaza si am vazut ca multi spun asta nu eu :) . Acuma noa, asta hotaresc adminii si Cristi, dar erau mape super faine si nu se mai baga sau poate nu mai sunt ...
In primul rand sunt multe mape, in care eu si Cristi si inca cativa playeri ( baieti ) Am testat niste mape si Fondatorul acestui server n-a putut sa puna toate mapele la votemap...Ca in fiecare luna exista cate 1 pachet de hartii. Si cam ce problema ai tu la acele mape? Ca nu ne ai zis deloc problema ta.
ZOOM : Sunt cateva mape care nu merg si din aceasta cauza cade serverul .

Did you get it ??

Chestia e , mie , mi se pare ciudat ca in fiecare luna se schimba "pachetul de mape" . De ce nu sunt vreo 200 de mape , o lista cu ele , si adminii le dau la vot ?? Cat de greu poate sa fie ...
Ultima oară modificat Vin Ian 15, 2016 9:20 pm de către Rusescuthebest, modificat de 2 ori în total.

Re: [Problema] Mape

#2
In primul rand sunt multe mape, in care eu si Cristi si inca cativa playeri ( baieti ) Am testat niste mape si Fondatorul acestui server n-a putut sa puna toate mapele la votemap...Ca in fiecare luna exista cate 1 pachet de hartii. Si cam ce problema ai tu la acele mape? Ca nu ne ai zis deloc problema ta.
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Raportare Problema”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator