Re: [Reclamatie]fRy (R) Russien

#2
Nu stiu ce sa zic. ii las pe cei doi Fondatori sa decida.
Ultima oară modificat Vin Mai 19, 2017 1:40 pm de către ClaudiuPhenoMENal1, modificat 1 dată în total.
Skype : stefancla111
Steam : magiC-ClauDiu


--- Daca absenta mea nu te afecteaza atunci prezenta mea nu mai are nici un rost.
--- Nu mi-e dor de ea, mi-e dor de cine am crezut ca este ea.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: [Reclamatie]fRy (R) Russien

#3
#. Nu exista Pro s-au Contra ! , I-am specificat clar mi s-a mai cerut odata wg , Si clar nu stau sa dau wg decate ori ii se scoala unu-ia de 14 Ani , care se plange fara o Dovada clara , Si chiar ii multumesc pentru Demo ca aveam nevoie sa confirm odata si pentru tot de'auna stilul meu de joc , In Demo iese atat , Cum a atacat unu pe o parte si era Logic ca m-a vazut si vine pe partea ailalta iar eu in tot de'auna trag dinainte in Zonele pe unde cred ca ar ataca Terro s-au pe unde cred ca asi ataca chiar eu cand sunt tero , Am facut 2 Frag-uri in Demo ala , Care in abele se vede cat de repede misc mouse si am un still de a trage de mouse stanga dreapta sus jos pentru ca e normal , Terro are viteza trebuie sa ai sensibilitate mare , Si eu joc pe 8.3 , de 7 Ani ce-l putin joc doar cu sensibilitatea asta , Si sa vedem Reclamatia e facuta nush pentru ce , Aim / Wall , Dar nu iese nici una nici alta , Si se vede clar ca trag si in locuri simpele unde ar sta un terro pe Cutie s-au dupa anumiti pereti , iar eu am tras doar pe simplu , Asteptam sa vada si altii Demo sa vedem daca e asa cum zic eu sau nu , Inclusiv DANNY si 20CM , Descarcati si voi Demo sa vedeti pentru ce am fost Reclamat :)) :)) , Mi se pare amuzant cum avem Adminii incapabili de'asi da seama un joc simplu si unu cu , COD
Am facut odata e de'ajuns , Si sa fac ca ce ? ca-mi zici tu ? :)) Serios acum , Te consideri vriun Pui de Pasare Phoenix si nu stiu eu ? , Se vede cat esti de Matur , Te plangi ca am eu Cod , Dar mai bine plange-te ca esti degeaba , Ma faci pe mine copil ? uita-te putin in oglinda , tocmai ce ti-a dat dintii , Am tacut c'am mult , Si multi stiu asta , Repet asteptam decizia , Lasa x2 , ca sincer nu meriti sa-ti las Reply , desi o fac doar sa te simti putin important , A si da , ziceai ceva ca mi se duce tinta la cap ? :)) Serios frate ? aim iti dadeam Hs din primul Glont , eu nu am dat nici macar unu , se vede doar cum trag de tinta numai sa il pot nimeri , ( Istetule ) (y)
PS : Narcis tu ar trebui sa fii acel Kenzor , Dragul meu mi-ai cerut WG cu ceva timp in urma , Am intrat pe FB dupa cererea ta , Am incercat sa-ti fac WG si ti-am aratat si Screen ce a iesit din el , Asa ca vrajeala asta cum ca am iesit nu merge , ba din contra pentru Acuzatii false cum ca am iesit te-asi putea reclama direct , Si dovezile raman pe FB ( Conversatiile ) Asa ca oricum ati da'o nu va iese , Pentru simplu fapt ca ati prins boala pe mine ca nu sunteti in stare de multe lucruri incercati sa ma inlaturati de grad , Sa vedem ce reiese din Demo postat mai sus , si apoi sa va vad nelinistirea , Si dragul meu Kankuro Nu cred ca esti in masura sa ma scoti din Grad , Amenintarile de genu ar trebui sa fie Sanctionate , Dar ramane de vazut ce reiese din demo , Asteptati decizia in Liniste numai suferiti va rog eu :*
Ultima oară modificat Vin Mai 19, 2017 3:58 pm de către RoGeRr.â„¢, modificat de 4 ori în total.
We Make The Difference
• Mesaj privat:. Y!M : Russien.Bc@yahoo.com
E-Mail : Russien.Bc@yahoo.com
© Co-Administrator Team !
© Server Fury.EuropaCs.Ro !
© Copyrighy By fRy (R) Russien. All Rights Reserved.
Imagine
Imagine

Re: [Reclamatie]fRy (R) Russien

#4
Daca spui ca nu aveai hack,de ce nu ai dat wg?Era atat de greu sa faci?Si aici nu ma refer la wall,ci la cum ti se duce tinta la cap.La 14 ani sunt mult mai matur ca tine si nici nu joc cu coduri. :-q /:)
Ai sa vezi ca iti iei remove,iti promit eu.Erai degeaba pe sv,si stii si tu asta.Daca esti atat de noob ca sa iei un furien,si iti bagi cod,nu te mai juca ma.In demo se vede clar cum se duce tinta dupa el,asa ca taci.Nici nu stiu cum de ti-a dat admin DANNY* si 20CMRECORDS...Si inca cv,nu ma plang,poate asta o sa faci tu dupa ce iti iei remove,doar arat ce fel da admin esti tu,si ce faci tu pe server. L-)
Ultima oară modificat Vin Mai 19, 2017 2:54 pm de către CaTaL1N., modificat de 2 ori în total.
Motiv: Data viitoare foloseste butonul "Modifica" si nu mai lasa reply.
Imagine

Re: [Reclamatie]fRy (R) Russien

#5
:PRO: ...........l-am intrebat mai demult daca face un wg si el a zis ca da si a iesit ........... defata cu admini folosea aim-bot (wg nu vr sa dea zicea ca nu are timp) ..........si daca se verifica acest admin si eu l-am acuzat faceam si eu demo dar nu pot am prb nus dc ............ pe scurt e codat is martor defata cu mine folosea si l-am intrebat daca da wg si nu a vrut a esit zise el da dar a esit sa scoata aim dupa sa dea wg


baieti sare tinta de la arma dar nu se duce in parti sa fim seriosi ......daca nu avea cand l-am intrebat daca face un test wg dc a esit ? sa fim serios e codat mare pe scurt........

(eu nu am verificat demo pt ca numi merge nici ala ....dar stiu ca ai folosit cod acm 2-3 zile si amc 8-9 zile cand m-ai pus sa ma uit daca iti sare tinda tie iti sarea in parti .......daca puteam ce demo faceam)
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori