[Reclamatie] kenzor

#1
Numele tau in Joc: Sm0k3R
Numele Adminului reclamat: Kenzor.
Data si ora: 07.05.2017 , ora ...
Harta: Orice mapa.
Motivul reclamatie: Posteaza banuri aiurea in ban-list + ca ieri il vazusem pe server de 1 ora la specatori pt a face activitate iar cum am intrat eu a iesit . Cer Remove copilului asta. :-w :ymapplause:
Dovada: http://www.europacs.ro/forum/viewtopic. ... 83&t=64155
Imagine
Admin ZmC.EuropaCs.Ro
Contact:
1. Pe forum: PM
Imagine

2. Pe server : ZMC.EUROPACS.RO
Imagine

3. Ts3: Ts3.EuropaCs.Ro
Imagine

4. Pe Skype: andrei.radu336
Imagine

Re: [Reclamatie] kenzor

#2
1... gresit total numele reclamatii trb:[Reclamatie] k3n[N]z0r

2....aia e postata aproape de o luna +am dovada si i-am zis sa dea pe forum ss la cererea unban daca mie nu vrea sa mile dea ,3..mapa nus,ora nus numele total gresit ...

3.. sa se uite in loguri daca se gaseste cat stau spec .....stau mult doar cand manac sau ma uit pe codati,campari etc,si ce trb are banlist al meu cu amx_spec?.....

pe scurt :CONTRA: motive:le ai sus reclamatie facut cu ciuda si facuta la misto,rivina cu dovezi clare si fao calumea nu la misto (nu am dat contra ca e despre mine uitete bine la motive dupa uitete la reclamatiea facuta de tine si iti dai seama dc ai meritat contra)

Re: [Reclamatie] kenzor

#3
Are dreptate destoy,chiar nu are nici o treaba cu adminatu copilu' asta :angry_face: Degeaba are administrator,ieri cand intrase un codat m-am rugat de el sa ii dea ban si spunea "Nu imi merge demo-ul" si dupa a iesit.Nu se face asa,si eu l-am vazut cum sta numai spec L-) :PRO:
Ultima oară modificat Dum Mai 07, 2017 2:07 pm de către CaTaL1N., modificat 1 dată în total.
Motiv: Dc iti dai cu parerea odata ce n'ai gradul de admin server pe forum? Vezi ca esti pe muchie.
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori