Re: [Portofoliu]madalinvoicu

#14
Bine ba, imi place din ce in ce evoluezi, primul sfat este sa urmaresti tutoriale in continuare, si o sa ajungi sus.

#Stix din respect pentru comunitate, nu mai comenta aiurea, ca tu esti mai bata ca el, prastie, petarda, asta e adavarul asa brut :-q
Multumesc :ymhug:
Ultima oară modificat Dum Apr 30, 2017 7:24 pm de către CaTaL1N., modificat 1 dată în total.
Motiv: De fiecare data cand lasi reply la portofoliul tau,vino si cu lucrari noi,nu doar sa le raspunzi celorlalti.
Imagine

Re: [Portofoliu]madalinvoicu

#16
Ultimele lucrari chiar ti-au iesit bine, in special ultima semnatura. Tine-o tot asa, in schimb textul tot mai are ceva lipsa.. Parca-i lipseste ceva, incearca sa-ti creezi propiul stil, urmeaza tutoriale si amesteca toate cunostintele pana-ti iese ceva frumos si original!
Imagine

Imagine

Re: [Portofoliu]madalinvoicu

#20
Off #Stix Semnatura are blur,dar probabil esti chior,nu inteleg de ce comentezi de altii cand tu nu stii nici macar 5% din photoshop nu stiu cum ai fost designer dar n-ai experienta nici pentru un amator.

Semnatura nu ti-a iesit rea Ai redimensionat bine renderele din spate,blurul sa spunem ca e bun da putin senzatia de indepartare dintre renderele din spate si cel principal dar e prea mult pentru gustul meu ai blurat si textul secundar,ar fi trebuit sa stergi din blur acolo textul principal nu imi place. Pentru inceput e bine,mai lucreaza si vei avansa.

Incearca de acum sa stergi din blurul de pe render macar si mai lucreaza la culori.
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Înapoi la “Creatii 2D & 3D”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori