[Propunere] Cerere creatie

#1
Propunere: Sa se schimbe regula in care designerul are voie sa faca avatarele doar 150x300. (regula nescrisa)
Print-uri: Nu-i cazul.
De unde v-ati inspirat: Mi-a venit.
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: Depinde de persoana, cum vrea sa fie creatia.
Descrierea propunerii: Daca la o cerere 2d ceri o dimensiune, designerul sa o respecte, indiferent de cati pixeli pe cat este, doar s-o poti pune. Daca cineva cere 160x250 sa-i fie respectata cerinta, nu s-o faca neaparat 150x300 ca asa e regula.
Avand in vedere ca avatarul poate fi purtat si cu alte dimensiuni, nu inteleg de ce e neaparat ca designerul sa faca 150x300.

Edit: Tigane, nu stiu ce naiba ai inteles tu din ce-am zis eu :|
Logic ca nu se supara nimeni, dar spre exemplu eu am cerut un avatar 160x250 si mi l-a facut 150x300 pentru ca asa e regula, nu doar mie, ci multora. Vreau sa spun ca nu inteleg de ce naiba trebuie sa faca avatarul neaparat 150x300.
Acuma nu stiu ce-ai inteles tu.
Ultima oară modificat Vin Apr 14, 2017 11:17 am de către .Bad Boy., modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Propunere] Cerere creatie

#2
Boy asa arata ce.l mai bine, zice yo* dar poti cere dimensiunile maxime, care pot fi atasate pe forum, nu cred ca se supara nimeni.
160×300*
Zic ca la 150×300 iese foarte urat redimensionate.
Imagine

Re: [Propunere] Cerere creatie

#6
Eu nu vad nici o regula de genu' sa va explic cum sta treaba,deci 150x300 sunt dimensiunile
maxime pe care le puteti cere,MAXIME! Dar daca cereti o dimensiune mai mica vi se va face avataru
pe acea dimensiune,ceruta,designeru nu este obligat sa fac pe 150x300,aceasta este doar dimensiunea maxima
pe care o cereti.
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Propunere] Cerere creatie

#7
Ba Readyx, daca nu stii despre ce e vorba nu mai comenta frate. + ca am si zis mai sus ca e nescrisa regula.
Uita-te la cererile membrilor. Ei cereau alte dimensiuni si designerul facea tot 150x300, adica mereu aceiasi dimensiune.
Dar daca Stix s-a decis sa faca avatarele dupa cum cere membrul, propunerea nu mai are rost, dar sper sa-ti respecti decizia.
Cer :T/C:
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Propunere] Cerere creatie

#8
Probabil neatentia. Puteti purta orice dimensiune care se incadreaza in cele spuse in regulament. Nu am cum sa impun o regula pentru asta pentru ca deja e. Trebuie doar sa fie atent designerul cand iti rezolva cererea.

Propunere rezolvata.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Propuneri forum”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori