[Reclamatie] Marrian.^

#1
Numele tau in Joc: orange^CL
Numele Adminului reclamat: Marrian.^
Data si ora:-
Harta:-
Motivul reclamatie: Asa incompentent nam mai vazut nustiu cum de lo nimerit pe ala ca are aim (famos).In fine sa trecem la subiect,deci daca tu vezi ca omu face cate hs tu gata e aim stai domne ca trebuie sa faci diferenta dintre skill lag si aim, deci iara ai dat ban pe nedrept, bai omule inainte de a da ban uitate cu atentie, gandeste. Cand dai ban la cineva este exact atunci cand omori pe cineva.
Dovada:
Numele tau de Admin: Marrian.^
Gradul detinut: Helper
Numele celui banat: ION{Boss}
Motivul banarii: Aim
IP ul celui banat: 93.115.55.64
Dovada: http://www.girlshare.ro/3489767309.6
Enjoy your life. Live it to the fullest.
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life
If you live long enough, you’ll make mistakes. But if you learn from them, you’ll be a better person
Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor

Re: [Reclamatie] Marrian.^

#2
PRO
Ala nu e aim, acel player avea lag, mai degraba kick pt ping nu ban dar na.
Trebuie luata altitudine, prea multe greseli, ban-uri aiurea.
Playerul a fost debanat , si daca tu crezi ca este bine sa iti reclami colegii te inseli . te-ai gasit dupa o saptamana sa faci reclamatie
L-ai debanat abia acum, cand ai vz si tu ce prastie esti, poate acum ia venit si lui sa se uite umpic prin ban-listul tau.
Ultima oară modificat Joi Mar 16, 2017 12:08 am de către 20CMRECORDS, modificat 1 dată în total.
Imagine

Re: [Reclamatie] Marrian.^

#4
Bine ma o fost debanat, dar de ce nai modificat in banlist? Dar totusi ai facut o greseala si maffw o zis ca daca se mai intampla iei remove. Apropo tu zici de mine dar tu de ce lai reclamat pe SpiNNN si ala are aim ? =))
Playerul a fost debanat , si daca tu crezi ca este bine sa iti reclami colegii te inseli . te-ai gasit dupa o saptamana sa faci reclamatie
[/quote]
Enjoy your life. Live it to the fullest.
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life
If you live long enough, you’ll make mistakes. But if you learn from them, you’ll be a better person
Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor

Re: [Reclamatie] Marrian.^

#9
Reclamatie acceptata.

Cum am zis si la cealalta reclamatie, daca se mai intampla iti scot gradul.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori