[Propunere] Eliminare Laser

#1
Propunere: Eliminare laser
Print-uri(daca este cazul):-
De unde v-ati inspirat: de la mine
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: Da in general comunitatea si staful
Descrierea propunerii: Deci, eu nu-i vad rostul la aceasta "chestie" le da un avantaj mare la CT si un dezavantaj ENORM la T, deci asta incurajeaza playeri care joaca cu wall, daca sar elimina laserul, la admin le va fi mai usor sa vada jucatorii care joaca cu wall (la un jucator PROFESTIONIST) si un joc corect pentru echipa T, va DESCURAJA jucatorii care vor sa joace cu coduri!!.Si mam gandit sa fie compensat cu +5 gloante pentru armele 30 si la shotgun automat cu 2 gloante,restu nu cred ca trebuie
Deci in concluzie eliminarea laserului va ajuta comunitatea si va elimina o parte majora din corupie
Enjoy your life. Live it to the fullest.
You have enemies? Good. That means you’ve stood up for something, sometime in your life
If you live long enough, you’ll make mistakes. But if you learn from them, you’ll be a better person
Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor

Re: [Propunere] Eliminare Laser

#2
:CONTRA:
Laserul da un avantaj celor de la echipa CT,dar si cei de la echipa T au avantaj destul de mare.
Adica...dai 158 dmg pe click stanga ..nu cred ca ar ajuta serverul, din contra cred ca l-ar depopula putin . :ymparty:
Like no bitch
You ain't noticed
Missing me
With the hoe shit
Cause I heard you kissed me
At a party
After you sucked the host's dick
And that's gross bitch
Not something to laugh at
You think it was coincidence
That I wouldn't snap back
Every time you tried to hit me up
On the Snapchat
I'm pissed
Cause it's 3 years
I couldn't have back
Fuck!
Yo, I thought we really clicked
But the whole time
I was dealing with her shit
I gave her 3 tries
But the bitch would never quit
She would sit on a dick
Just to see if it'd fit
Sir Skitzo - Isolated.

Re: [Propunere] Eliminare Laser

#3
CONTRA
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: Da in general comunitatea si staful
Deci in concluzie eliminarea laserului va ajuta comunitatea si va elimina o parte majora din corupie

Gandesti ma ce scri acolo? sigur daca Maffw scoate lasesrul dupa sv comunitatea va ajunge nr.1

Nu are rost, laserul nu da chiar un avantaj asa de mare celor de la CT, este echimbrat cum este acm...
Imagine

Re: [Propunere] Eliminare Laser

#5
Este echilibrat cum e acum. Daca stiti cum sa jucati, puteti sa-i omorati usor si sa castigati.

Propunere respinsa.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori