Re: Cerere parteneriat BoostGamers.com

#2
:PRO:
ar fi smecher sa facem parteneriat cu un site de boost.
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: Cerere parteneriat BoostGamers.com

#3
Salut, noi nu oferim boost la servere. Noi doar aratam noutati din viata noastra. Adica noutati din Gta V, League Of Legends. Am dat doar exemple. Acceseaza http://www.boostgamers.com pentru a vizualiza ce postam noi defapt.
Ultima oară modificat Joi Feb 02, 2017 8:06 pm de către ReaDyX, modificat 1 dată în total.
Motiv: Stiu ca asta faceti v-am verificat site-ul si arata destul de bine,imi place.

Re: Cerere parteneriat BoostGamers.com

#7
Dupa cum vezi, avem parteneri doar cu mini-banner. Creeati-va un mini-banner daca vreti parteneriat cu noi.
Pe langa asta, as vrea sa vad si o evidenta cu evolutia voastra pe parcursul a 2-3 zile. Instalati-va un script de statistici(t5, livestats, google analytics).
Creation Date: 2017-02-01T14:27:56Z
Registrar Registration Expiration Date: 2018-02-01
Problema nu e ca pun eu ca suntem in parteneriat cu voi, problema e ca voi aveti atat de putina vechime pentru a fi cunoscuti, ceea ce nu ajuta comunitatea noastra cu nimic. Noi va facem reclama, insa nu primim nimic inapoi. Parteneriatul consta in reclama reciproca, nu doar din partea unui site.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: Cerere parteneriat BoostGamers.com

#8
Dupa cum vezi, avem parteneri doar cu mini-banner. Creeati-va un mini-banner daca vreti parteneriat cu noi.
Pe langa asta, as vrea sa vad si o evidenta cu evolutia voastra pe parcursul a 2-3 zile. Instalati-va un script de statistici(t5, livestats, google analytics).
Creation Date: 2017-02-01T14:27:56Z
Registrar Registration Expiration Date: 2018-02-01
Problema nu e ca pun eu ca suntem in parteneriat cu voi, problema e ca voi aveti atat de putina vechime pentru a fi cunoscuti, ceea ce nu ajuta comunitatea noastra cu nimic. Noi va facem reclama, insa nu primim nimic inapoi. Parteneriatul consta in reclama reciproca, nu doar din partea unui site.
Pana maine o sa avem script de statistici.
Ultima oară modificat Joi Feb 02, 2017 7:38 pm de către yoyocristi1234, modificat 1 dată în total.
Încuiat

Înapoi la “Cerere Parteneriat”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori