[Cerere mg] ReaDyX

#1
Numele de pe forum: ReaDyX.
Numele real: Bogdan
Varsta: 17 ani
Email: raulel922yahoo.com
Vechime: 3 ani.
Posturi: 8000+
Gradul Actual: Designer 2D
Vechimea Gradului Actual: Multa.
Cat timp poti acorda forumului in fiecare zi?: sincer sa fiu 3 ore.
De ce vrei acest grad?: Pentru ca vreau sa ajung din nou moderator global si sa nu-l mai pierd..
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Cerere mg] ReaDyX

#2
PRO daca sunt 2 co e nevoie de 1 mg, sa nu pierzi gradul ca noi nu te mai primim !
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: [Cerere mg] ReaDyX

#5
:PRO: te vei descurca.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Cerere mg] ReaDyX

#7
:PRO: esti activ, vechi si priceput. Sper ca un MG sa nu devina o obsesie, ocupa-te de scoala si nu fi NO LIFER ca maffw.
Imagine

Re: [Cerere mg] ReaDyX

#9
ma sincer esti cam rar pe forum. si eu intru destul de rar, dar cateodata stau si vad cam cine e acrtiv si cine nu, iar tu cum ai zis mai sus, intri rar.
Gradul stii ca implica si mai multa implicare , deci daca esti cam inactiv nu are rost sa ai mg. desi activitatea forumului e mica, o sa fie mare si tu va trebui sa fii pe masura activitatii generale.
O sa zici ca vorbesc de parca sunt nu stiu ce administrator.
Deci, pro, dar cu o singura conditie, sa fii mult mai activ., tu doar joci cs go si nu prea intri :). sa fii mai implicat, ca nu te vad decat la zona ps.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D
Încuiat

Înapoi la “Cerere Moderator Global”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori