[Propunere] indecenta

#1
Propunere: -
Print-uri(daca este cazul): -
De unde v-ati inspirat: Alte forumuri
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: vedem
Descrierea propunerii: Sa se adauge la top postatori primii 20,nu doar primii 10,cred ca ar fi mai interesant + cele mai noi posturi si cei mai noi membrii.
Sa se mareasca partea de jos ma refer :-?:-?
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"

Re: [Propunere] indecenta

#2
Propunerea nu e rea, dar nu este nici buna, sunt si pro si contra de oare ce nu-mi pot face o idee cum ar da in ton cu tema .
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: [Propunere] indecenta

#3
:CONTRA: de cand este lume este doar un top si acela este top 10,daca ai mari partea de jos ar fi si forumul mai mare
si asa uni membri sunt nemultumiti ca dau prea mult pe scroll pana la chat,stiu alea nu au legatura cu chatul dar tot ar mari forumul si
iar scroll si iar nemultumiri.
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Propunere] indecenta

#9
Propunerea mea a fost din dorinta de a mari forumului (aviz celor carora le e lene sa dea un scroll in plus) ... Cu cat e mai incarcat,cu atat e mai atragator.
In legatura cu faptul ca se bucura cei care apar in top,nu prea cred,ca urmatorii 10,dupa primii,vreo 8 din ei nu mai activeaza pe comunitate.
Oricum,parerea mea e ca ar fi mai frumos asa ... Daca tot se schimba anumite chestii,sa schimbam tot ,zic.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"
Încuiat

Înapoi la “Propuneri forum”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori