Ce ati schimba la EuropaCs?

#1
Vreau sa vad parerile. Ce vreti schimbat la EuropaCs? Ce ati crede ca va ajuta la repopulare?
Apropo, vreau pareri, dar si sustinere. Veniti cu o propunere, o dezvoltam, si cu ajutorul vostru o realizam.

Nu mai vreau sa spuneti o idee, sa va ocupati de ea, iar dupa sa nu va mai ocupati si sa aud ca: "e greu", "nu am pentru cine", "nu ajut pe nimeni cu ce fac".

Link pentru a raspunde: http://www.europacs.ro/forum/viewtopic. ... 66&t=60897
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: Ce ati schimba la EuropaCs?

#3
Servere multe rank mai bun reclame peste tot etc
Ps. Si sa am eu Administrator ar fii o schimbare in bine, pt mine :-)
Cred ca acest topic nu a fost facut pentru glume,tot ce ai zis tu sunt doar prostii.
O schimbare ar fi sa iti alegi cum trebie staff-ul sa nu fie copiii care umbla dupa rank-uri.
Cam atat tot,nu prea mai ai ce schimba.
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: Ce ati schimba la EuropaCs?

#4
Cred ca acest topic nu a fost facut pentru glume,tot ce ai zis tu sunt doar prostii.
O schimbare ar fi sa iti alegi cum trebie staff-ul sa nu fie copiii care umbla dupa rank-uri.
Cam atat tot,nu prea mai ai ce schimba.
Ai mare dreptate ReaDyX!Tot ce trebuia sa se faca este facut.Sa mai adaugam macar un server si sa asteptam!Pe google gasim acest forum la pagina 4 sau cel putin eu il gasesc!

Edit: Da imi da!Dar daca scrii Forum CS 1.6?Defapt pagina 5 daca scrii asta
Ultima oară modificat Lun Noi 21, 2016 9:06 pm de către GoldenForce, modificat de 2 ori în total.
Nu Astepta Oportunitatea,Fa-ti Singur Una...Europacs>BestServer

Voturile mele pe Furien.EuropaCs.Ro : 5908 , 5914 , 5944 , 5947 , 5951 , 5952 , 5961 , 5971 , 5984 , 5990 , 5996 , 6018 , 6033 , 6053 , 6079 , 6089 , 6169 !

Voturile mele pe Fury.EuropaCs.Ro : 15 , 20 , 21 !

Re: Ce ati schimba la EuropaCs?

#5
Ai mare dreptate ReaDyX!Tot ce trebuia sa se faca este facut.Sa mai adaugam macar un server si sa asteptam!Pe google gasim acest forum la pagina 4 sau cel putin eu il gasesc!
Ia scrie europacs pe google,nu cumva iti da primul rezultat?

Sincer,nu stiu ce-ai putea schimba..daca am avea macar un server care sa fie foarte bine populat si placut ,atunci ar venii si membrii,acestia vor vrea grade si asa mai departe..Cel putin cam atat poti face..parerea mea.Da,e usor de zis ,dar pus in practica e mai greu.
Imagine
Imagine

Re: Ce ati schimba la EuropaCs?

#6
O restructurare totala a forumului... Ceva nou.
De la categorii, forumuri pana la grupuri, tema/ design.
Pt repopulare practic se ia de la 0 , alege.ti un staff capabil sa ia o decizie atunci cand e nevoie si sa fie dispusi sa ajute cand li se cere.
Daca forumul si stafful sunt bine puse la punct atunci restul vine de la sine...
Unui user daca ii place forumul(aspect si organizare) si e intampinat cum se cuvine pe forum( staff ) nu ar avea motiv sa plece.
Serverele vin pe parcurs, ele nu trebuie sa reprezinte sursa principala de populare sa zic asa...
Nu stiu daca ce am zis va intelege cineva da' mno... :))
Imagine

Re: Ce ati schimba la EuropaCs?

#7
Servere multe rank mai bun reclame peste tot etc
Ps. Si sa am eu Administrator ar fii o schimbare in bine, pt mine :-)
Servere multe de unde? Voi trebuie sa veniti cu serverele. Eu va ajut cu popularea cat pot.
Iar ultima parte, totusi in folosul comunitatii. Nu doar al tau.
Ai mare dreptate ReaDyX!Tot ce trebuia sa se faca este facut.Sa mai adaugam macar un server si sa asteptam!Pe google gasim acest forum la pagina 4 sau cel putin eu il gasesc!
Ia scrie europacs pe google,nu cumva iti da primul rezultat?

Sincer,nu stiu ce-ai putea schimba..daca am avea macar un server care sa fie foarte bine populat si placut ,atunci ar venii si membrii,acestia vor vrea grade si asa mai departe..Cel putin cam atat poti face..parerea mea.Da,e usor de zis ,dar pus in practica e mai greu.
Gasesti comunitatea si pe prina pagina, depinde cum cauti.
Legat de server,da, cum il populezi?

O restructurare totala a forumului... Ceva nou.
De la categorii, forumuri pana la grupuri, tema/ design.
Pt repopulare practic se ia de la 0 , alege.ti un staff capabil sa ia o decizie atunci cand e nevoie si sa fie dispusi sa ajute cand li se cere.
Daca forumul si stafful sunt bine puse la punct atunci restul vine de la sine...
Unui user daca ii place forumul(aspect si organizare) si e intampinat cum se cuvine pe forum( staff ) nu ar avea motiv sa plece.
Serverele vin pe parcurs, ele nu trebuie sa reprezinte sursa principala de populare sa zic asa...
Nu stiu daca ce am zis va intelege cineva da' mno... :))
Staff capabil am.. cel putin pana la Moderatori. Tema va fi inlocuita pana la 1 decembrie cu tot cu modificarile de Craciun.

Iar restructurare in ce sens? Nu am inteles exact. Detaliaza.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: Ce ati schimba la EuropaCs?

#8
Exemplu de restructurare :
Grupuri : fuziunea mr cu moderatori, practic e tot acelasi lucru... Deja toata lumea are MR pe forumuri... Veterani e un grup in plus... Admini server poate fi impartit in admin server x, y s.a.m.d. responsabilul fiind ownerul iar cererile admin server ies din discutie... ( la asta e mai muly de explicat)
Categorii/ forumuri : sunt multe forumuri si un user nou se pierde printre ele . Cerere warn, ban si reclamatii unitile intr.un singur forum " Reclamatii" , cerere mod, mg, designer... Sa fie "Aplicare staff" s.a.m.d.
Adunarile, nu le vad rostul... Daca ai un anunt de facut poti sa.l faci prin pm sau skype/fb (grup)
Evenimente... E in plus
Categoria design restransa intr.un forum... E prea labartat si daca vrei sa mai adaugi categorii noi deja te scarbesti de "scrollat" pana la chat
Imagine

Re: Ce ati schimba la EuropaCs?

#9
Ar fii bine dacă s-a adauga premium user adică un user sau mai multi care au depășit o limita de câteva ore și înseamnă că sunt activi și le place acest forum. Deoarece asa vom putea știi dacă acel user a fost activ destul de a lua un grad.Sau măcar undeva la profil sa se adauge nr. de ore cat a fost activ.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: Ce ati schimba la EuropaCs?

#10
Ar fii bine dacă s-a adauga premium user adică un user sau mai multi care au depășit o limita de câteva ore și înseamnă că sunt activi și le place acest forum. Deoarece asa vom putea știi dacă acel user a fost activ destul de a lua un grad.Sau măcar undeva la profil sa se adauge nr. de ore cat a fost activ.
Nu inteleg cu ce ar ajuta asta la populare :))) dar fie cum zici tu , daca e sa fie cu premium user dai frate la unu care chiar o ajutat comunitatea , nu ca o stat on pe ecs :)) [poate afk]

Exemplu ce-l care merita premium user: Unu care o avut un server populat de cs 1.6/cs:go/samp/metin2 si o ajutat si comunitatea cu asta [ prin membri ] ala da merita premium user , pentru ca atata timp cat ai servere populat care sa fie full zilnic sau pe aproape , automat ai si membri
Imagine
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Anunturi”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori