[Giveaway] Counter-strike Complete

#1
M-am gandit sa fac un giveaway, am urmatoarele rugaminti la voi:
1. nu va inscrieti daca aveti doua dintre jocuri, de ex. counter-strike si cs source sau cs go si cs source.
2. Fiti realisti si daca cumva vreti un alt cont de cs, si mai aveti unul , faceit sa piarda acest giveaway pe altul care nu are nici macar un cs. asa ca va rog respectati-va intre voi :)
3.Cei care va inscrieti imi datii add pe steam ( alecs2009 )

Sper sa folositi jocurile in placerea voastra :)

Aici puteti sa va inscrieti, un numar de la 1 la 20 maxim, stiti cum se va face extragerea. numai bine.

1.
2.
3. Electro
4.#.Rudolf
5.Mr. Gruff
6.Redx
7.Bmw.
8.smok3#.
9.Gotze
10.Express
11.Kurosaki Ichigo
12.smell
13.SKULL
14.VincenT
15. Smiley (nu te gasesc )
16.Karma Akabane
17.SuperioR
18.KenT HD
19.
20.


EDIT: poate multi o sa ziceti ca ma dau mare cu acest giveaway. nu ma dau mare, doar am vazut oferta si am zis ca oricine probabil isi doreste jocurile gratis, am avut bani, pentru ca nu fumezi si altele si am luat. daca voi considerati asta e problema voastra, imi pare rau pentru voi :) merg pe premiza ca sunteti oameni cu cap si ca sesizati ca nu mi fac propaganda :) eu nu caut nimic de la voi, vreua doar sa ma implic cu ce pot.
Ultima oară modificat Vin Feb 12, 2016 8:24 pm de către AlexManelistu €, modificat de 29 ori în total.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Giveaway] Counter-strike Complete

#2
Ma inscriu cu numarul 11. (Nu am jocuri si nu te pot adauga , daca e adauga-ma tu: DarkAngel2 - ID-ul e la profil )
Ultima oară modificat Lun Feb 08, 2016 3:33 pm de către DarkAngel2, modificat de 2 ori în total.
Imagine
"Uh, sama lamaa duma lamaa you
assuming I'm a human
What I gotta do to get it through
to you I'm superhuman
Innovative and I'm made of rubber
So that anything you say is ricocheting off of me and it'll glue to you
I'm never stating, more than ever demonstrating
How to give a motherf---in' audience a feeling like it's levitating
Never fading, and I know the haters are forever waiting
For the day that they can say I fell off, they'd be celebrating
Cause I know the way to get 'em motivated
I make elevating music …" - Eminem

Re: [Giveaway] Counter-strike Complete

#3
Frumos din partea ta Alex.
Ma inscriu si eu cu nr. 9 . Bafta tuturor.
E vreo probleme daca nu te pot adauga la prieteni? Nu am nici un joc ca am un pc slab si nu avea nici un rost sa imi iau , dar intr-o luna sau doua imi cumpar unul calumea.. asa ca nu mi-ar strica jocurile astea :) Mersi de intelegere.
EDIT : Am reusit sa te adaug la prieteni , am avut 6 lei pe paysafe si mi-am luat un joc indie :D
Nume : mirelinho9
Ultima oară modificat Lun Feb 08, 2016 4:33 pm de către Gotze, modificat de 2 ori în total.

Re: [Giveaway] Counter-strike Complete

#4
Ma inscriu si eu cu numarul 16
Nici eu nu te pot adauga nu am cumparat nici un joc,din aceleasi motiva ca Gotze
Da-mi tu add : ryousuke223
Ultima oară modificat Lun Feb 08, 2016 6:57 pm de către ReaDyX, modificat de 2 ori în total.
Motiv: Ok,vad ca poti participa
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: [Giveaway] Counter-strike Complete

#5
Am incercat sa va adaug pe amândoi, nu va gaseste.
in cazul in care castiga unul dintre voi, nu va pot adauga sau nu stiu cum sa va dau cadoul, vedeti ce faceti.

http://i.imgur.com/ePwtPiV.png
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Giveaway] Counter-strike Complete

#8
Ma bag si eu,ma ai pe steam,eu nu am cs source,deci ma bag,
particip pentru Kurosaki Ichigo
Numarul 7.
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Giveaway] Counter-strike Complete

#9
Ma inscriu cu nr. 4 :>
Nu pot sa te adaug pe Steam . Daca e ceva adauga-ma tu Mihai444lll . Nu am cs pe steam,nici cs Source si nici CS go :> .
Mihay. Administrator Europacs Community.

Re: [Giveaway] Counter-strike Complete

#10
readyx am specificat clar doar un joc , adica cs 1.6. fara suparare. daca ichigo vrea sa participi in locul lui sa mi dea pm. ceilalti acceptati.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D
Încuiat

Înapoi la “Concursuri”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori