Re: [^ArtWorK^] ReaDyX

#21
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [^ArtWorK^] ReaDyX

#25
:T/R:
Ba penibilule,esti designer sa inchizi portofolii? si ce daca nu am mai postat de
1 sapt.?Timpul este estimat la 2 sapt. asa ca sa nu te aud,penibilule.Te bagi unde
nu iti fierbe oala.
Ultima oară modificat Mie Iun 15, 2016 11:16 pm de către Sardonyx, modificat 1 dată în total.
Motiv: Te-am avertizat, ai continuat si ai primit un warn pentru chestia asta. Vad ca nu te-ai "calmat". Sa stii ca eu nu-ti permit astfel de lucruri. Uite ca te-ai mai facut cu un warn. Daca nu era prima oara spuneam si eu..
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [^ArtWorK^] ReaDyX

#27
:T/R:
Nu mai dati tc asa repede.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"

Re: [^ArtWorK^] ReaDyX

#28
Mersi Danny.
Imagine
Imagine
Cam 2-3 ore am lucrat la ambele.
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [^ArtWorK^] ReaDyX

#29
Edit> Bravo au iesit foarte bine, continua sa lucrezi esti foarte bun si chiar arata bine, esti chiar mai bun ca mine si chiar imi place asta.
Ultima oară modificat Lun Iun 20, 2016 1:08 pm de către Mr.Optical, modificat de 2 ori în total.

Re: [^ArtWorK^] ReaDyX

#30
Sunt frumoase dupa parera mea imi place cum ai facut logo ai scris litera cu care incepea numele si proma ai scris numele in jos .

Înapoi la “Creatii 2D & 3D”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator