Re: [Pareri Staff] Decembrie 2015

#11
Administratori:
CrYyStI - A inceput sa fie cat de cat activ dar inteleg ca are multa treaba !
BoTzY - E in absenta dar e de treaba !
Adi. - Ce pot zice Aditza esti de treaba stii ceea ,ce faci ai ramas singurul Administrator care e foarte activ Multa bafta !
>H3LLsRa!n< - Doreste sa revina dar nu cred ,ca reuseste din cauza locului de munca !

Co-Administratori:
BoGdY - A revenit ii urez multa bafta !

Moderatori Globali:
VincenT - Razvane tot respectu' pentru tine :ymapplause:
#.Sm!ley. - Isi face treaba multa bafta cu serverul !
.SuperioR - A facut cerere de Retragere dupa a revenit , Multa bafta Vasile !

Manager Resurse:
DarkShadow2 - A revenit iti urez multa bafta !
R^dFuCk3r - Se descurca ca Manager Resurse Multa bafta !
TimeShift - A revenit nu cunosc personal dar iti urez multa bafta !
CyPrYaN - E super de treaba mereu cand am avut nevoie a sarit in ajutor multa bafta Totoi ! :-*
'DeNnYs - A facut retragere dar a revenit multa bafta brat !

Detinatori
Kira - Nu cunosc.
Cr3@tz@ Nu cunosc.
Dyn0 - A ajuns detinator la Star sunt mandru de tine Alex multa bafta !
[Vest] ?M< - Nu cunosc.
>ca[N]nab1s< - Multa bafta Valentin nu te lasa de vin si de bilete :p ;)
paulnastase - Nu cunosc.

Designeri
.Raul. - Stie ce face e talentat multa bafta Bogdan.
Nightcore.Mix # KMMM - Lucreaza foarte bine multa bafta Chrisu :X nu uita ai grija la Bronzat si pompeii =)
Aomine-san - Daca tot ai zis "Fumam un Moise :>" sigur daca lasi numarul prin PM poate cand voi veni in tara te vei muta la mine :-*
Mr.qu3L - A revenit ca Desinger imi place cum lucrezii Multa Bafta !
Gintoki. - Blegomane ai ajuns Lider la Desingeri Bravo dar vezii ce faci cu AE-ul ;)

Moderatori
Bogdi. - E de treaba face ceea ,ce trebuie multa bafta !
Gabitzu - Ce pot zice esti sincer si respectos Multa bafta Andrei !
KdR. - A revenit multa bafta Claudiu !
#.SKULL - [-( [-(

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2015

#12
Administratori:
CrYyStI - de treaba
BoTzY - nu cunosc
Adi. - pare de treaba | nu cunosc|
>H3LLsRa!n< - nu cunosc

Co-Administratori:
BoGdY

Moderatori Globali:
VincenT - nu cunosc
#.Sm!ley. - de treaba
.SuperioR - nu cunosc

Manager Resurse:
DarkShadow2 - de treaba
R^dFuCk3r - cel mai nesimtit de pe comunitate,n-am ce comenta | E.D.I.T: Era,parca din ceea ce am zis mai are 20% :troll: |
TimeShift - nu cunosc
CyPrYaN - de treaba
'DeNnYs - nu cunosc

Detinatori
Kira - nu cunosc
Cr3@tz@ - nu cunosc
Dyn0 - nu cunosc
[Vest] ?M< - baiat bun :troll:
>ca[N]nab1s< - nu cunosc
paulnastase - nu cunosc

Designeri
.Raul. - de treaba,merita mai mult
Nightcore.Mix # KMMM - nu cunosc
Aomine-san - nu cunosc
Mr.qu3L - de treaba (nu cunosc)
Gintoki. - nu cunosc

Moderatori
Bogdi. - nucunosc
Gabitzu - nu cunosc
KdR. - nu cunosc
#.SKULL - nu cunosc | E.D.I.T: de treaba |

Dau un EDIT
Ultima oară modificat Mar Dec 08, 2015 7:35 pm de către AntonY, modificat 1 dată în total.
Like a boss !
[SGA]AntonY - Metin2 Weekend

Adi. « Lun Noi 30, 2015 4:40 pm » AntonY e bossu !
Adi. « Lun Noi 30, 2015 4:40 pm » AntonY e mare barosan !
Adi. « Lun Noi 30, 2015 4:40 pm » AntonY e fondatoru' !
Adi. « Lun Noi 30, 2015 4:42 pm » Ma inchin lui AntonY !

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2015

#13
Administratori:
CrYyStI Nu imi dai mie forumu? :o3
BoTzY Cine esti ?
Adi. Treci la somn !
>H3LLsRa!n< El e baza

Co-Administratori:
BoGdY Esti cineva si tu

Moderatori Globali:
VincenT Batranul comunitatii
#.Sm!ley. Are pile de-o ajuns mg
.SuperioR Baka !

Manager Resurse:
DarkShadow2 Te descurci
R^dFuCk3r Ati gresit gradu , trebuia fondator
TimeShift Bravo esti bun
CyPrYaN Nu te lasa !
'DeNnYs Esti bun , i-a cu pita

Detinatori
Kira Ada boostu pe star !
Cr3@tz@ Ada boostu pe cs
Dyn0 Nii la el o devenit detinator
[Vest] ?M< Habar n-am cine esti
>ca[N]nab1s< Baka ! tine-te de grad
paulnastase Nu stiu cine esti

Designeri
.Raul. Cica stie lucra pe render :>
Nightcore.Mix # KMMM Dai 5 lei sefu :o3
Aomine-san Du-te la culcare ca nu-i de tine
Mr.qu3L Incet inveti sa faci avatare.
Gintoki. Baka ! pile alea alea :>

Moderatori
Bogdi. Sefu sefiilor !
Gabitzu Tine-te de grad ca se fura pe aci
KdR. El este jmkr , tine-te de grad
#.SKULL Vine la tine pompeii si bronzatu , iti da rau !
Imagine
Imagine

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2015

#14
Administratori:
CrYyStI Cam inactiv iar.

BoTzY S-a retras.
Adi. Tare-n gura cu mine :)) Glumesc , e de treaba :P
>H3LLsRa!n< A mai imbatranit un an :ymparty:

Co-Administratori:
BoGdY GG pentru Co-Administrator iar

Moderatori Globali:
VincenT Isi merita gradul.
#.Sm!ley. Se pricepe
.SuperioR Se pricepe

Manager Resurse:
DarkShadow2 E de treaba
R^dFuCk3r E de treaba
TimeShift E de treaba
CyPrYaN E de treaba
'DeNnYs E de treaba

Detinatori
Kira -
Cr3@tz@ -
Dyn0 -
[Vest] ?M< Praf si el si serverul lui :))
>ca[N]nab1s< Praf la cs :))
paulnastase La fel de praf

Designeri
.Raul. Cel mai bun designer
Nightcore.Mix # KMMM = Yato
Aomine-san A luat designer iar chiar daca nu merita
Mr.qu3L Nu prea stie in PhotoShop dar e membru vechi
Gintoki. A castigat pe cinstite Lider :)

Moderatori
Bogdi. Mereu si-a vazut de treaba lui
Gabitzu E de treaba
KdR. Fotbalistu KdR.
#.SKULL Fratele :-*
My Tumblr
#Intr-un sistem corupt, totul e posibil!

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2015

#15
Administratori:
CrYyStI- Fondatorul
BoTzY-Nu-l cunosc
Adi.-Indragostit
>H3LLsRa!n< -Nu-l conosc

Co-Administratori:
BoGdY -Saracul

Moderatori Globali:
VincenT- Alai tati
#.Sm!ley. -Cel mai corect
.SuperioR- Il urasc

Manager Resurse:
DarkShadow2 -Spadasinul comunitati
R^dFuCk3r - Prietenul meu
TimeShift -Vin Disel
CyPrYaN -ma bate la desing
'DeNnYs -Cu capul in nori

Detinatori
Kira -Gagica lui Adi
Cr3@tz@ -Nu-l cunosc
Dyn0 - Hacker
[Vest] ?M< -Nesimtit
>ca[N]nab1s< -Disperat de femei
paulnastase -nesimtit

Designeri
.Raul.- Hot
Nightcore.Mix # KMMM -Nu-l cunosc
Aomine-san -Nu-l cunosc
Mr.qu3L -Nu-l cunosc
Gintoki. -Nu-l cunosc

Moderatori
Bogdi. -Nu-l cunosc
Gabitzu -Nu-l cunosc
KdR. -Barcelonist
#.SKULL- Plictisit
Imagine

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2015

#16
Cine mai raspunde ca naiba la topicul asta,ia ban instant.
La ce puii mei postezi daca tu nu cunosti 75% din staff? ... Numa' ca sa te aflii si tu intreaba,ca n-ai altceva de lucru ... Si spuneti pareri,nu niste cuvinte aruncate la bulan.
"A luat co-administrator", "Gacica lui Adi" sau alte afirmatii de genul,nu sunt pareri.
O parere trebuie sa includa cateva trasaturi morale sau fizice despre persoana respectiva ... Un mic portret (daca ati facut vreodata romana la scoala,veti sti despre ce vorbesc) ... Sa nu mai vad fraze de-am pixu' pe aici ca ramaneti pe afara o saptamana.
Deja ma enervati cu "parerile" voastre de 2 bani.
Daca nu sunteti capabili sa formulati o parere competenta,stati locului si nu va bagati in seama sa va faceti si de ras.
Sper ca m-am facut bine inteles.



(Edit) HeLLsRain Aici : Nu luati in nume de rau cuvintele lui Botzy de mai sus.
Intelegem ca doriti sa raspundeti ,dar nu va grabiti aveti tot timpul sa cunoasteti stafful comunitati si sa va formati o parere despre fiecare in parte .
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2015

#17
Administratori:
CrYyStI Inactiv.Pierde mult.
BoTzY Am dat-o la pace... :-?
Adi. Cel mai sexy baiat de pe comunitate.Ii place sa suga multe cepe. Vorbind serios,e cel mai activ de pe forum.El mentine ordinea.
>H3LLsRa!n< Asta e cu munca :)) .Baga-ne si noua exterminate ma.

Co-Administratori:
BoGdY Bine ai revenit. Nu lua lumea in seama.

Moderatori Globali:
VincenT De treaba. Ii plac filmele ics ics ics. :>
#.Sm!ley. Isi face treaba.
.SuperioR S-a retras,sau nu :-?? .N-am inteles ce-a vrut sa faca.Oricum se descurca.

Manager Resurse:
DarkShadow2 A luat-o de la inceput. De admirat ca n-a cerut gradul vechi inapoi.
R^dFuCk3r Are gradul de forma.Absenta dupa absenta.
TimeShift Posteaza 312312321 de resurse pe zi.Cateodata niciuna.
CyPrYaN Fuge rau dupa posturi.Nu intelege ca nu's de mancare.
'DeNnYs E ok.Isi face treaba.

Detinatori
Kira Tu cu Adi a?La's ca vezi tu omor acasa :))) .
Cr3@tz@ She loves me :X
Dyn0 Se axeaza mai mult pe star acum...Mno,tu sti.
[Vest] ?M< Arunca cu banii pe servere.
>ca[N]nab1s< Cel mai credincios.
paulnastase Unknown

Designeri
.Raul. Cel mai bun dizainar.Desi nu prea le are cu Logo-u' :))) .
Nightcore.Mix # KMMM Tacut.
Aomine-san Asta sare la gat.Isi fashe treaba.
Mr.qu3L Mai ai de lucru daca vrei iar Mg.Tre' sa o iei iar de jos.
Gintoki. Lider.Felicitari.Destul de activ :-?

Moderatori
Bogdi. Nu sta prea mult pe forum,intra,isi face treaba si iese.
Gabitzu Isi face treaba.Atat :))
KdR. Sarbatoritul zilei :)) .E ok ca om.
#.SKULL Cum ziceam si luna trecuta,si-a marit activitatea.
Imagine
Imagine

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2015

#18
Administratori:
CrYyStI Credeam ca are vocea mai groasa :)) Cel mai de treaba. M-a sprijinit tot timpul si a fost acolo cand aveam nevoie. Tot respectul din lume. Chiar imi doresc sa iesim la un vin intr-o zi :)) sau apa plata :))
BoTzY "Ardeleanu'-i om cinstit.." (P.S: Numa atata stiu din melodie :)) ) Si el are tot respectul meu. Este foarte serios, dar de asemenea, si foarte glumet :)) . Un tip credincios, ii bine asa. Inca pe el nu l-am auzit :)) .
Adi. Idem. Si el are tot respectul meu. Fara tine si BoTzY, cand CrYyStI era mai inactiv, era pff, nici nu-i bine-a vorbi :)) . Nici pe el nu l-am auzit :-? :)) .
>H3LLsRa!n< Cu el nu prea am vorbit. In general mi se pare de treaba, serios si te ajuta daca ai nevoie, nu ca ceilalti nu ar face-o.

Co-Administratori:
BoGdY De treaba. Glumet, tacut, serios. Viata ta e un mister :| :)) . Te ajuta si el daca ai nevoie. Mai nou e tare ocupat :-?

Moderatori Globali:
VincenT El nu mai ii MG.. Nu vreau sa comentez mai mult. Oricum, bafta in continuare cu serverul!
#.Sm!ley. Ajuta la nevoie, cam tacut si el.. :-?
.SuperioR Asta, pfff, pe asta cum il prind asa-i dau 2 pumni :)) De treaba, mai nou ii glumet. Se descurca cu gradul (stiam de la bun inceput ca se va descurca :)) ).

Manager Resurse:
DarkShadow2 Habar nu am cine ii :)) Poate ti-ai schimbat numele si nu te stiu cu noul nume.. :-? Dar lasa, cum aflu vin cu edit ;) :)) =))
R^dFuCk3r La asta mai bine ma abtin... EDIT: Haahaaa, o luat remove!! Blegomanu!! Ce ma bucur pentru tine! :ymparty: Am stiut ca se va ajunge la asta! V-am spus tuturor cand a facut cererea de manager resurse ca el vrea numai si numai parerile la staff si ca nu da nici 1 ban gaurit pe responsabilitati! Asta mie imi spune ca nici nu-i pasa de forum. La cate absente are de cand are manager resurse nici nu ma mir :)) Cand era moderator la cateva sectiuni de la un server dece nu o avut absente sau cand era admin pe Zm2? Da voi ati spus ca "merita o sansa", na! Vo mintit cu tot cu sansa voastra! :)) El in absenta pe motiv ca pleaca in tara blegomanilor si nu poate posta resurse ca nu are nimic la indemana numai telefon, iar absenta era facut pana in 4 Ianuarie si el intra pe CS:GO?! Hai ca am ajuns sa le aud pe toate :)) Blegule, stiam ca esti bleg, da nicic chiar in halul asta :)) Macar de jucai cu alt nume, da nici atata nu te duce capu'. Imi pun capul pe tava daca tu ai fost in excurisa lu' peste! Pot pune pariu pe sangele meu cu oricine ca dupa ce vor fi acceptate cele 2 servere, adica Rs si ZpA, tu o sa dai la PM-uri ca turbatu'. Detinatorilor, va dau un sfat prietenesc si sa va fie voua bine la servere, nu-l luati pe asta ca moderator nici macar la un topic de pe server, ce sa mai vorbesc de o sectiune. Tu esti cel mai mare bleg pe care l-am cunoscut vreodata! Peace! :ympeace:
TimeShift Pe el mi-l amintesc veteran, dar poate ma lasa memoria...
CyPrYaN De treaba. Ma ajuta foarte mult cu serverul! Iti dau o bere.........................................la prima pensie :troll:
'DeNnYs Habar nu am cine ii =)) (din nou) . La fel, poate ti-ai schimbat numele :-? Da o sa revin cu edit si la tine :)) ;)

Detinatori
Kira Nu am vorbit in veci. Deci nu pot sa-mi dau cu parerea..
Cr3@tz@ Am schimbat un singur PM cu ea :)) Mi se pare de treaba. Cam retrasa si tacuta..
Dyn0 Habar nu am cine ii.
[Vest] ?M< De treaba. Am vorbit cu el. Se descurca cat de cat la partea de ftp :-?
>ca[N]nab1s< Astazi am vazut ca nu mai are manager resurse. Nu vreau sa comentez mai mult. Oricum, bafta cu serverul. Esti de treaba. Te enervezi destul de repede :))
paulnastase Nu imi amintesc sa fii vorbit cu el.. :-? Da si el ii tacut si retras, inactiv..

Designeri
.Raul. Zis si ReaDyX. De treabaaaa.... :-? Maestrul PS. Acum este moderator global. Felicitari!
Nightcore.Mix # KMMM Si el este de treaba. Nu prea am vorbit, mai mult am vorbit pe server de cat pe forum :)) Se descurca in PS :ymapplause:
Aomine-san Si el se descurca in PS! Pot spune maestru junior :)) De treaba si glumet.
Mr.qu3L Ma, nici pe tine nu te stiu :)) O sa revin cu edit si la tine =)) ;)
Gintoki. Mai bine ma abtin....

Moderatori
Bogdi. Din cate stiu eu, este MasteR... :-? De treaba, se descurca in ftp. Isi face bine treaba :ymapplause:
Gabitzu De treaba si el. Nu prea am vorbit, dar eu il vad un tip glumet :)
KdR. Nu prea am vorbit noi ce stiu ce...dar este serios, mai tacut.
#.SKULL Hai ca am aflat cine esti =)) El e un baiat de nota 9, dece? Pentru ca 1 punct e din oficiu :troll: E foarte de treaba si cand e el online atunci am cu cine rade si glumii :)) :ymhug: :ymdevil:


Sorry tuturor celor la care am zis ca revin cu edit :)) . Dar o sa revin :)) ;)
Ultima oară modificat Mie Dec 30, 2015 5:08 pm de către Sardonyx, modificat de 2 ori în total.
Imagine

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2015

#19
Administratori:
CrYyStI Credeam ca o sa-mi schimb parerea, dar se pare ca nu e cazul inca.
BoTzY Cum am mai zis, mereu vei avea respectul meu.
Adi. De prea multe ori l-am judecat gresit si imi pare rau. Chiar e un om caruia ii poti spune orice. Imi pare bine ca ne intelegem.
>H3LLsRa!n< Nu prea stiu ce sa mai cred despre el. Vine, pleaca si tot asa. :-?

Co-Administratori:
BoGdY -

Moderatori Globali:
#.Sm!ley. Vad ca se tine de treaba.
.SuperioR A decis sa ramana in continuare. Ca si in cazul meu, e clar ca n-a vrut sa se retraga din toata inima. In caz ca nu ti-ai dat inca seama, nu am nimic cu tine.
.Raul. Din ce in ce mai activ de cand a luat MG. :)

Manager Resurse:
DarkShadow2 Daca tot a revenit, sper sa nu mai plece si sa ajunga din nou unde era.
R^dFuCk3r
BoGdY prieten cum se cade(adica de incredere asta inseamna)

>ca[N]nab1s< Mereu m-am inteles bine cu el. Merita sa ajunga cat mai sus.
CyPrYaN Isi vede de treaba lui, nu atrage prea mult atentia asupra sa.
'DeNnYs Se descurca bine din cate vad.

Detinatori
Kira N-am idee.
Cr3@tz@ Corecta.
Dyn0 N-am idee.
[Vest] ?M< Din cate am vorbit cu el pare serios.
>ca[N]nab1s< Mai sus.
paulnastase Nu-mi dau seama.
tudorboian Nu-mi dau seama.
VincenT Singurul lucru care m-a deranjat la inceput a fost ca nu stia exact ce vorbea. Dupa, care a inceput sa blameze din ce in ce mai mult. Si oricat e de sigur acum, tot nu stie motivul revenirii. Genul de persoana care intai vorbeste si dupa se informeaza. Sper sa vad ceva bun la el din nou. Continuand asa nu va castiga respectul oamenilor cu demnitate.
VincenT Si el se mai cearta cu limba romana uneori, dar e de treaba. Varsta isi spune cuvantul.
Am uitat un "nu".


Designeri
Yato. Nu am inca o parere.
Yuichiro Hyakuya Nu am inca o parere.
Mr.qu3L Vad ca s-a intors pana la urma de unde a plecat :).
Gintoki. De treaba.
Nell Vad ca a revenit. Sper ca are ganduri serioase.

Moderatori
Bogdi. Putin inactiv in ultima perioada.
Gabitzu Se implica destul de mult.
KdR. Un bun prieten.
#.SKULL Isi face treaba bine.

Re: [Pareri Staff] Decembrie 2015

#20
Administratori:
CrYyStI -E cam inactiv,dar totusi trebuie sa-i fim recunoscatori,deoarece fara el nu ar exista aceasta
comunitate,nu multe comunitati supravietuiesc cu un singur fondator,si nu este asa de usor sa platesti lunar o anumita suma de bani pentru host-ul comunitatii si al serverelor,deci,merita tot respectul nostru.
BoTzY Baaa foarte de treaba,te ajuta mereu daca ii ceri ajutoru'. La inceput era toata ziua
pe forum,dar vad ca acum a inceput sa-si traiasca viata de cand are permis ;)) felicitari baaa ca ai luat permisu' si poate
o sa ne intalnim intr-o zi prin Cluj :)
Adi. On 24/24,mai nou el a devenit noul Danny,a muncit enorm de mult ca sa ajunga la acest nivel,si in cele mai multe cazuri ii tine locul si lui Cristy,ce pot sa zic felcitari Adita,m-ai ajutat de multe ori si sper sa ma mai ajuti :)
>H3LLsRa!n< H3LL,nu este el prea activ din cauza serviciului,dar cand este on si ii ceri ajutorul nu zice niciodata nu,stiu ca m-a ajutat de multe ori cand am facut niste addons-uri si si-a pierdut ceva timp din putinul timp liber pe care il avea.

Co-Administratori:
BoGdY S-a retras zicand ca vrea sa-si traiasca viata,dar si-a facut propria lui comunitate,dar vazand ca nu ii merge cu ea a hotarat sa se intoarca inapoi aici,si stiu de ce a hotarat sa isi faca comunitatea lui,pot sa zic din cauza inactivitatii lui Cristy,e foarte nasol ca nu este activ,dar asta este.E bine ca s-a intors inapoi,si imi cer scuze ca am fost asa de rau cu el,a muncit foarte mult pentru a ajunge aici sus.E foarte de treaba m-a ajutat mult si el,chiar daca a trebuit sa astept dupa el ceva timp sa-mi deie niste modele :)) Ms baa si scuze,te inteleg si eu m-am retras din cauza ca am fost nervos pe Sorin,dar acum realizez
ca am fost aman2 niste copiii,ce pot sa zic,el e mai in varsta ca mine,trebuia sa fie mai cu capu' pe umeri,dar nu a fosta sa,iar eu nici ca el nu am fost :)),e bine ca m-am intors si eu,mi-am dat seama ca aici mi-am facut catiav prieteni adevarati.Scuze inca odata :)

Moderatori Globali:
VincenT Batranul comunitatii,e foarte de treaba si foarte glumet.
#.Sm!ley. Th3D0z@,cine s-a gandit la inceput ca va ajunge aici,dar uite-l,bravo ba :)
.SuperioR Tu esti Vasea nu? Ba nici nu m-am gandit ca vei ajunge aici,sincer la inceput,ai
fost putin paralel,dar cine nu a fost.

Manager Resurse:
DarkShadow2 Cel mai bun prieten al meu de aici,ma inteleg foarte bine cu el,e ca fratele meu :)
R^dFuCk3r La inceput,era disperat dupa gard,nici nu mai stiu cate pm-uri am primit de la el ca sa-i fac un loc in staff :))
TimeShift Foast administrator,este foarte inactiv.
CyPrYaN Cam obsedat dupa mesaje,la ce bun atatea mesaje?si eu am fost asa la inceput.
'DeNnYs Tu esti Hell? Iti faci treaba bine,la inceput erai putin inactiv,dar vad ca ti-ai revenit :)

Detinatori
Kira Ohohoh,foarte de treaba,il inseala pe Adi cu mine! :ymdevil:
Cr3@tz@ O fata foarte serioasa ii place ca orice barbat sa i se supuna,daca nu o face,capis :))
Dyn0 Uite ca si ruptul asta si-a facut un loc printre noi,ma inteleg foarte bine cu el,e foarte de treaba :)
[Vest] ?M< Are ceva servere in comunitate,sa te tii de ele :)
>ca[N]nab1s< Fost Lider Mr,eu cred ca ar trebui sa i se ofere din nou acest post :)
paulnastase Nu-l cunosc,nu am vorbit niciodata cu el.

Designeri
.Raul.
Nightcore.Mix # KMMM Ba ce bun ii asta la cs,i-am zis sa ma invete cs,ca si eu am sa-l invat sa lucreze pe render,dar mi-a zis ca i-a trecut vremea :(
Aomine-san De treaba,dar trebuie sa avanseze pe render :)
Mr.qu3L ma bucur ca ai revenit,avansezi si pe stock si pe render,bravo :)
Gintoki. A primit lider,m-a batut la DFC :ymdevil: bravo ma :)

Moderatori
Bogdi. Cam inactiv,dar fac pariu ca-s traieste viata la maxim,bravo baaa,sa nu uiti de tema aia la mate :))
Gabitzu Asta-i praff la cs,tot vrea sa ma faca,dar nu ii reuseste.
KdR. Bine ai revenit Clau :)
#.SKULL Felicitari ca ai luat acest grad :)
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!
Încuiat

Înapoi la “Pareri Staff”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori