Reclamatie Miss

#1
Numele tau in Joc: Bad Boy
Numele Adminului reclamat: MissisPresident
Data si ora: acum cateva zile pe la ora18 :-?
Harta: zm_dd_evolution
Motivul reclamatie: Imi da slay ca i-am zis "mori" (o atragea cu drag ability in lm , sa nu credeti altceva)
Dovada: http://imgur.com/UHzMhW3
Apropo , am vazut ca sunt la tine in ban list , stiai ca ai voie sa postezi acolo doar daca banurile sunt permanente nu? Uite si ipul , ti-l dau bucuros 62.121.120.31 , si te invat o comanda "foarte complicata" , se numeste amx_last , poti sa vezi ipul ulimilor 10 playeri iesiti , si imi copiai ip nu ca "o sa-l vad pe sv si revin cu edit" sau cum ai zis tu 8-|

Edit: din nou sunteti paraleli si nu stiti sa cititi ba? miss? porti cumva ochelari de nu vezi bine? am zis ca te atragea zmul , nu am zis ca te atrageam eu adica ce-ai spus tu la 1 ai spus degeaba. 2 tu mi-ai dat ban nu ca injuram , ci ca ai zis ca am spart laserul , insa ala de langa mine a spart laserul (din nou , nu vezi bine) si apoi m-am enervat ca mi-ai dat slay ca am spart laserul dar nu era adevarat (daca era sa sparg lm trebuia ban 120 min) si dupa ai dat ban :-L dar m-am convins , cei de pe zmx , la fel ca si cei de pe zm2 , distrusi (infara de redx) da-ti TC sunt sigur ca tot nu intelegeti
Edit: a da , ti-am mai explicat nu sufar , vream sa fac retragerea pt ca numai aveam timp de zm , si asta a fost acum vreo 4 luni , mai mult sau mai putin. De ce sa sufar din cauza unui admin ? aveam grad owner cumva si nu stiu eu? aveam helper , owner am avut la schweppes dar aia a fost altceva

Edit: dati TC careva
Ultima oară modificat Sâm Oct 10, 2015 2:21 pm de către .Bad Boy., modificat de 4 ori în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: Reclamatie Miss

#2
:CONTRA:
Miss a adus dovezi clare , daca comentezi nu am ce-ti face , iti trebuia kick nu slay :D
Ultima oară modificat Sâm Oct 10, 2015 1:27 pm de către #MasteR, modificat 1 dată în total.

Re: Reclamatie Miss

#3
Revin cu o parere dupa ce prezinta si Anntonia dovezile si explicatiile.
EDIT: :CONTRA: nu vad un motiv serios pentru care Anntonia sa fie sanctionata.
Ultima oară modificat Sâm Oct 10, 2015 1:32 pm de către #Gaby, modificat 1 dată în total.
Imagine

Re: Reclamatie Miss

#4
A venit si momentul meu, sa comentez la reclamatia ta.

1. In primul rand, cand il faci pe Zombie ii dai drumul, nu ca vrei tu asa sa-l omori in laserul alt cuiva s-au in "LM-UL TAU" . Si apoi acela se enerveaza foarte tare, ca tu l-ai omorat cu drag ability in alt LM de la CT ( desigur ). Si tot eu sunt nevinovata? Regula asta e demult timp pe server, si se aplica la orice server.

2. Tu vii pe orice server, ca sa le faci reclamatie altora, ca nu stiu ce. Ma crezi proasta ta cumva? Eeee, sa sti ca nu e asa...de limbaj, nu mai spun. Ti-am dat Kick pentru Limbaj, dar tu nu te-ai potolit cu limbajul acela pe Camp. Vi pe un server, sa te joci linistit, nu ca esti tu "Zeu" si faci tu ordine pe server, cum vrea mana ta, sa nu zic altceva jignitor. Uita-ti ce limbaj de copil are. Nu am ajuns, sa ma injure un copil ca el. Eu imi vedeam linistita in banca mea. Apoi a intrat Bad, sa imi zica sa schimb mapa, si eu i-am zis, ca nu vreau sa o schimb...si apoi a inceput sa ma injure s.a.m.d

3. Printurile : http://imgur.com/a/1LLGY

4. Suferi cumva? Ca ai pierdut Adminul pe Zm2.EuropaCs.Ro si acum te razbuni pe altii, ca sa primeasca si iei Remove?
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator