Re: Intrebari si Raspunsuri despre Evenimente

#13
Numele Tau:Alex
Numele de Joc:TheBoSs|^_^|
Despre ce eveniment este vorba?:esti activ?Castiga vip
Ce intrebare ai? / Cu ce te putem ajuta? Concursul este pt activitate?
La respectivul concurs, da. E pentru activitatea de pe forum mai mult. Adica, daca atunci cand esti anuntat ca si norocos, raspunzi cu textul respectiv la timp (ce inseamna ca trebuie sa fii si activ ca sa raspunzi la timp), inseamna ca ai castigat.
Numele Tau:Adynutza
Numele de Joc:Adynutza
Despre ce eveniment este vorba?: Esti activ?Castiga VIP
Ce intrebare ai? / Cu ce te putem ajuta?: pai de unde se stie ca este cel mai activ,!!
Deci, concursul se refera mai mult la activitatea de pe forum. Daca nu esti activ, inseamna ca nu o sa poti raspunde la timp la concurs, atunci cand esti anuntat ca si "norocos"
Contact:
1. Pe forum: PM
2. Skype: europacs (CrYyStI EuropaCs.Ro )
3. FaceBook: Cristi EuropaCs

Disponibilitate : Joi - Duminică (10-22)
Număr de telefon : 0734 750 538
Imp: Dacă nu răspund, lăsa-ți un sms!

Re: Intrebari si Raspunsuri despre Evenimente

#15
Numele Tau:Tudor
Numele de Joc:Ca1ne
Despre ce eveniment este vorba?:Castigi-vip
Ce intrebare ai? / Cu ce te putem ajuta?Odata ce ai fost nominalizat si nu ai raspuns dupa cate zile te poti inscrie iarasi la concurs?
Doar odata pe Editie.
Contact:
1. Pe forum: PM
2. Skype: europacs (CrYyStI EuropaCs.Ro )
3. FaceBook: Cristi EuropaCs

Disponibilitate : Joi - Duminică (10-22)
Număr de telefon : 0734 750 538
Imp: Dacă nu răspund, lăsa-ți un sms!

Re: Intrebari si Raspunsuri despre Evenimente

#16
Numele Tau:Laur
Numele de Joc:Zolie
Despre ce eveniment este vorba?:Esti activ? Cistigi Vip etapa a 2
Ce intrebare ai? / Cu ce te putem ajuta? 7. Exista posibilitatea ca un participant sa fie ales de mai multe ori ca fiind Norocosul. Astfel, daca ati fost ales o data si ati ratat sansa, nu inseamna ca nu veti mai avea o sansa de a castiga acest concurs.
Regula aceasta se aplica dupa un anumit timp sau cand?

Edit: Deci ca sa inteleg...tu alegi cand vrei un norocosl(acelasi) , adica "random"?

Si inca ceva. La unii timpul acordat pentru a putea raspunde anunturilor tale pe care le dai aici la concurs sau in alta parte , le aproape imposibil sa raspunda spre exemplu mie:http://www.europacs.ro/forum/viewtopic. ... 2&start=10[al treilea mesaj]. Cred ca ar trebui sa anunti castigatorii dupa timpul lor de activitate sau eventual dupa orele 10-11 a.m. De aceea am avut nelamurirea in legatura cu ce am scris mai sus , pentru ca eu mi-am pierdut sansa cand o puteam castiga... :(
Ultima oară modificat Mar Dec 02, 2014 7:02 pm de către returner, modificat de 2 ori în total.
Viata e un joc de rahat , dar macar are grafica buna
Ce bun e rahatul. Mancati si voi .:troll:

Re: Intrebari si Raspunsuri despre Evenimente

#17
Numele Tau:Laur
Numele de Joc:Zolie
Despre ce eveniment este vorba?:Esti activ? Cistigi Vip etapa a 2
Ce intrebare ai? / Cu ce te putem ajuta? 7. Exista posibilitatea ca un participant sa fie ales de mai multe ori ca fiind Norocosul. Astfel, daca ati fost ales o data si ati ratat sansa, nu inseamna ca nu veti mai avea o sansa de a castiga acest concurs.
Regula aceasta se aplica dupa un anumit timp sau cand?
Da, exista si a au mai fost astfel de situatii.
Norocosii sunt extrasi random, deci nu exista un "timp" exact cand se anunta acelasi Norocos.
Contact:
1. Pe forum: PM
2. Skype: europacs (CrYyStI EuropaCs.Ro )
3. FaceBook: Cristi EuropaCs

Disponibilitate : Joi - Duminică (10-22)
Număr de telefon : 0734 750 538
Imp: Dacă nu răspund, lăsa-ți un sms!

Re: Intrebari si Raspunsuri despre Evenimente

#19
Numele Tau: Gabriel
Numele de Joc: Gangsteru'
Despre ce eveniment este vorba?: Esti activ? Cistigi Vip etapa a 2
Ce intrebare ai? / Cu ce te putem ajuta? Cand vor fi rezultatele .

Rezultatele vor fi atunci cand cineva ales de CrYyStI, va raspunde in 3 ore...
Alesul, daca raspunde in 3 ore, concursul se va incheia si va primi premiul, daca nu raspunde in 3 ore, concursul va continua, si va urma ca in urmatoarele zile CrYyStI sa aleaga un alt membru inscris.

Înapoi la “Evenimente”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori