[Propunere] Forum.

#1
Propunere: Sa se adauge resurse gaming
Print-uri(daca este cazul): -
De unde v-ati inspirat: De la moa.
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: -
Descrierea propunerii: Sa se adauge resurse gaming si sa se puna urmatoarele categorii:
[bulina]Euro Truck Simulator 2.[/bulina] Camioane , remorci, Mape
[bulina]Gta san andreas.[/bulina] Tutoriale , gamesmodes , scripturi.
[bulina]Minecraft.[/bulina] Mape , skinuri , tutoriale , moduri
[bulina]metin2.[/bulina] Tutoriale , ghiduri , Scripturi si tutoriale Web, Server files.
[bulina]LeagueOfLegends.[/bulina] Noutati , Skinuri , Abilitati campioni , Povestea campionilor .
PS: eu zic ca merita incercata.

Re: [Propunere] Forum.

#2
E foarte buna ideea, dar dupa cum vezi sectiunea de gaming e cam moarta. eu ce mai postam pe acolo, de când nu am mai postat, pe toti ii doare..
asa ca sunt contra , e degeaba. oamenii aici nu discuta jocuri, ei joaca decat cs 1.6
as fi pro decat la LoL ca situ ca mai joaca cativa, dar prevad o inactivitate si acolo, pt ca nu intereseaza pe nimeni,
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Propunere] Forum.

#3
la lol si samp :PRO: la restu nu prea vad de ce sa faci.. ETS 2 nici dumnezeu nu va intra sa caute resurse aici.. metin2 nu prea vad sa caute cineva skinuri , serverfiles etc la noi pe forum iar minecraft la fel..
Honest feelings can sometimes lead to cruel endings.
Imagine
Imagine

Re: [Propunere] Forum.

#5
:CONTRA: Frate ce ne intereseaza pe noi de lol si de metin,ets 2 ?
Cs este baza , forum-ul asta pentru asta e creat(parerea mea)nu-mi place propunerea.
Imagine
Admin ZmC.EuropaCs.Ro
Contact:
1. Pe forum: PM
Imagine

2. Pe server : ZMC.EUROPACS.RO
Imagine

3. Ts3: Ts3.EuropaCs.Ro
Imagine

4. Pe Skype: andrei.radu336
Imagine

Re: [Propunere] Forum.

#7
Forumul asta este in principiu bazat pe Cs.Dabia avem 2 mr care se ocupa de cs 1.6 si cs go...Din cate stiu,a mai fost odata si sectiune de LOL.S'au ocupat putin timp de ea si dupa au abandonat'o total.Ets nu cauta nimeni,samp nici atat si sa nu mai zic de metin.Ideea ta pe o parte e buna ca s'ar extinde forumul si pe alte jocuri,dar nu se va ocupa nimeni de acele zone.Aici sunt 3-4 jucatori care joaca samp,metin vreo 2,maxim 3 deci,concluzia ti'o formezi singur.Daca se gasesc doritori eventual pt LOL ca sa ne ajute cu sectiunea daca s'ar face,bine,dar pana atunci: CONTRA
Imagine
Imagine

Re: [Propunere] Forum.

#8
Momentan ramanem la CS pentru ca asta ne e numele. Asta este baza aici. Nu ne umplem momentan de alte resurse.

Propunere respinsa.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Propuneri forum”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Ahrefs [Bot] și 0 vizitatori