[Pareri Staff] Mai 2017

#1
In acest topic va puteti exprima propria parere si opinie despre membri din Staff.
Administratori:
CrYyStI
BoTzY 
Maffw 

Co-Administratori:
.caNnab1s.

Moderatori Globali:
ReaDyX
#ReFix.
CaTaL1N.

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. 
# BodyStyle. 

Detinatori
Dyn0 
flykid  
DANNY* 
iobaGGus 
Lo[Ad]T|e|G| [#] 
PORTA 

Designeri

Moderatori
#MasteR
20CMRECORDS
R^dFuCk3r


Pentru a copia modelul, selectati textul de mai jos, dati "Copiere" (click dreapta si "Copy" sau CTRL+C) si apoi dati "Lipire" (click dreapta si "Paste" sau CTRL+V) intr-un nou topic.

Cod: Selectaţi tot

[b][i]Administratori:[/i]
[color=#AA0000]CrYyStI[/color]
[color=#AA0000]BoTzY[/color] 
[color=#AA0000]Maffw[/color] 

[i]Co-Administratori:[/i]
[color=#1299FF].caNnab1s.[/color]

[i]Moderatori Globali:[/i]
[color=#00AA00]ReaDyX[/color]
[color=#00AA00]#ReFix.[/color]
[color=#00AA00]CaTaL1N.[/color]

[i]Manager Resurse:[/i]
[color=#FFBF00]<D3$Tr0Y>.[/color] 
[color=#FFBF00]# BodyStyle.[/color] 

[i]Detinatori[/i]
[color=#00FF00]Dyn0[/color] 
[color=#00FF00]flykid[/color]  
[color=#00FF00]DANNY*[/color] 
[color=#00FF00]iobaGGus[/color] 
[color=#00FF00]Lo[Ad]T|e|G| [#][/color] 
[color=#00FF00]PORTA[/color] 

[i]Designeri[/i]

[i]Moderatori[/i]
[color=#9933FF]#MasteR[/color]
[color=#9933FF]20CMRECORDS[/color]
[color=#9933FF]R^dFuCk3r[/color]
[/b]
Nota:
*O parere trebuie sa includa cateva trasaturi morale sau fizice despre persoana respectiva.
*Nu postati daca nu cunoasteti minim 75% din staff-ul actual.
*Parerea trebuie sa fie de cel putin o fraza,nu 2-3 cuvinte.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Pareri Staff] Mai 2017

#2
Sa va incant cu parerile mele.

Administratori:
CrYyStI-Bai sincer in general e un tip ok,insa nu se prea stie organiza si e cam nepasator...Sper sa isi revina, dar e treaba sa zicem pentru un moldovean.
BoTzY-Perfectiunea intruchipata,inegalabil,narcisist,sexy si tot tacamul.
Maffw-Bff-ul meu virtual <3 ... E un prieten super tare, pacat ca este asa introvertit, mi-ar placea sa fie mai guraliv, prea e inchis in el.
In rest ce sa zic, se implica si e foarte activ si vrea sa ajute mereu.
Pup si sper sa ne mai vedem xD


Co-Administratori:
.caNnab1s.-Sincer sa fiu mie nu mi-a placut prea mult ideea ca ai luat up...Eu unul nu te vad inca, dar astept sa imi demonstrezi contrariul.
Este o persoana amuzanta, care stie de glume si uneori prea ia totul in gluma...Trebuie sa fii mai serios putin.


Moderatori Globali:
ReaDyX-Este narcisist, foarte narcisist, nu ca ar fi ceva rau caci si eu sunt, dar ma amuza foarte mult cu cuceririle lui de la casa foster.
Oricum e de treaba, insa uneori il apuca niste crize inexplicabile si se cearta cu toti.
Trebuie sa fii mai calm si sa actionezi mai cu cap in acele situatii.

#ReFix.-Glumele lui ma deprima ca sa fiu sincer...Oricum pentru 14 ani, cred ca te descurci destul de ok cu gradul, dar esti cam fricos sa dai warnuri sau banuri...Trebuie sa fii mai sigur pe tine...In rest, e ok, dar cauta glume bune te rog, ca esti deprimant rau.
CaTaL1N.-My friend din Constanta...Daca vei mai vrea vreodata sa iti scriu o parere aici, trebuie sa ma chemi la mare si sa ma cazezi :))
Ce sa zic, imi place cum se descurca la acest nou nivel de mg, consider ca e unul dintre putinii care nu jignesc cand sunt jigniti si actioneaza cu calm...Felicitari...Si cum i-am zis si lui refix, nu va fie teama sa actionati, eu am avut 30 de reclamatii cu mg-ul ;).
Ps: Imi pare bine ca au revenit lucrurile la normal intre noi.


Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>.-Nu am tangente cu el.
# BodyStyle.-Nu am tangente cu el.

Detinatori
Dyn0-E un tip foarte de treaba si de gasca la varsta pe care o are...Sper sa revina pe server sa mai radem ca nu stie cs :troll:
flykid-Nu am tangente cu el.
DANNY*-Nu am tangente cu el.
iobaGGus-Nu prea am vorbit noi, insa am observat ca e un tip ok daca stii sa te comporti calumea cu el si mi se pare si normal.
Lo[Ad]T|e|G| [#]-Nu am tangente cu el.
PORTA-E pe val tipu' asta...Oricat mi-as dori sa zic ca esti un fraier pentru ca esti moldovean si mie nu imi plac moldovenii, imi place ca tu nu esti inchis ca si ei ... Amuzant,de gasca, as merge cu el in excursii, ar iesi cele mai faine excursii :))
Sper ca nu ai accent de moldovean ca rupem orice legatura.


Designeri
Sunteti foarte draguti voi asa.

Moderatori
#MasteR-Cred ca s-a mai maturizat ... Asta am observat din ultimele incidente de pe forum si in sfarsit cred ca is merita gradul, sper sa nu ma insel...Succes.
20CMRECORDS-Ba si asta e ok tipu',fain, de gasca,da' mai are probleme cu gramatica ... Nu-i bai ca te corectez eu ... Sper sa nu te departezi de biserica si poate ma chemi o data pe la tine la bise ca mie imi place la penti ;)...Vezi ce faci...
R^dFuCk3r-Seamana cu master acuma ... Desi nu stiu daca in cazul lui putem vorbi despre maturizare,caci este acelasi avid dupa grade...Sper sa intelegi ca pentru a lua un grad, trebuie sa fii capabil sa il duci, nu doar ca iti place culoare lui sau accesele.
In rest, am obsevat o oarecare evolutie comportamentala si pentru asta te felicit si pe tine.

"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"

Re: [Pareri Staff] Mai 2017

#3
Administratori:
CrYyStI Isi vede de viata lui,de viitorul lui.Nici nu m-as mai stresa cu forumu' daca eram in locul lui.E important ca a creat acest forum si pentru asta ar trebuii sa'i multumim (y)
BoTzY Ma gandesc cum erai acum 2 ani si ceva..Un baiat obsedat de forum care nu avea viata sociala :)) .Acum esti tot un obsedat de forum da' mai fain si mai de viata.Nu regret ca te-am cunoscut.Pwp la gras <3
Maffw Pe tine te vad si la 30 de ani tinand acest forum.Stiu ca n-ai putea sa renunti la el.Esti cel mai de treaba om de aici.Lasand lumea virtuala la o parte..ar trebuii sa te axezi mai mult pe viata reala.Sper sa nu regreti mai tarziu.

Co-Administratori:
.caNnab1s. Cine'i asta?

Moderatori Globali:
ReaDyX Baiat simpatic :)) .Tot se lauda ca "arde" moldovence :^^
#ReFix. La 14 ani sa fi mg pe un forum e ceva :)) .Se descurca bine cu gradu'.
CaTaL1N. Ma bucur c-ai primit grad mare.Esti un baiat super de treaba.Fi mai sigur pe tine.Nu te mai ferii sa iei decizii.

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. Nu-l cunosc prea bine.
# BodyStyle. In goana dupa grade..

Detinatori
Dyn0 Ne vedem in iunie dinozaure :>
flykid Ma asteptam sa fie altfel serverul lui..
DANNY* Unknown.
iobaGGus Same here
Lo[Ad]T|e|G| [#] Nu te cunosc.
PORTA Pare de viata.Nu mai l-am vazut asa activ pe chat ca inainte.Bafta cu serveru'.

Designeri
Cei mai de treaba baieti.
Moderatori
#MasteR Vad ca te-ai mai linistit.Poate ti-a venit si tie mintea la cap.
20CMRECORDS Esti cam rautacios sincer.. incearca sa fi mai putin interesat de fac ceilalti .
R^dFuCk3r Ce pot sa mai zic de el.. i inca la varsta aia in care inca incerci sa te integrezi intr-un mediu.
Imagine
Imagine

Re: [Pareri Staff] Mai 2017

#4
Administratori:
CrYyStI Si eu am observat ca isi vede de viata lui.Nu prea mai intra el p'aici,dar a facut o treaba buna creand acest forum.S'au format anumite legaturi aici.
BoTzY Fratica,te astept la mare.Te cazez moca,ce sa mai,asa oferta miraculoasa:> Dar imi platesti mancarea. :troll: Un om inteligent cu care poti vorbii orice.
Maffw Cristii e cel ce a creat forumul dar cel mai important e,ceea ce faci tu aici,si anume,ca il intretii.Un om de nota 10,nu ai ce sa ii reprosezi dar pana si in perioada bacului intra non-stop pe forum :)) .Mult succes la bac si iti propun sa te axezi macar in perioada asta pe invatat si pe viitorul tau.PS:Si las'o ba pe iuliana aia ca e prea mica pt tn :)).

Co-Administratori:
.caNnab1s. Iti meriti gradul cana jambe:>.Un om fainosag care atunci cand se imbata,intra pe forum sa ne zica :)). Are o gandire matura si ar trebuii sa fiu ca el in ceea ce privesc sanctionarile.Sa stau in umbra si sa pandesc ca apoi cand prind momentul,sa actionez,decat sa stau sa dau sfaturi pe chat care oricum sunt in zadar.

Moderatori Globali:
ReaDyX Acest om m'a ajutat mult si m'a sustinut mereu.Multumesc pt tot!Sa stii ca oricand vei vrea un sfat,te voi ajuta;doar nu ezita.El e gagicaru'(cica). :troll:
#ReFix. Asta joaca samp si cam atat. :))Un baiat ok dar necopt la minte,inca.De fapt,pt 14 ani stai chiar bine.Mult succes cu scoala.
CaTaL1N. A ajuns unde si'a dorit.

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. Nu cred ca am schimbat 2 vorbe cu el..
# BodyStyle. Ceea e apreciez la el,este ca e un baiat simtit si care nu face probleme.Tine'o tot asa.

Detinatori
Dyn0 Cum am zis si la parerile anterioare,e pe mari si oceane :)).Te asteptam sa revii dinozaureee.
flykid Nici cu el n'am schimbat 2 vorbe.
DANNY* Nu cred ca am vorbit deloc cu el.
iobaGGus Pfff,tu ai fi trebuit sa ai nickul "beleaua". :)) Te'ai cam jucat cu serverele cum ai vrut si am avut o parere foarte proasta despre tn,dar sa stii ca s'a schimbat acea parere.Daca nimeni nu se ia de el,e la locul lui si nu creaza conflicte.Sper ca nu se vor mai repeta greselile pe care le'ai facut.Bafta cu serverul!
Lo[Ad]T|e|G| [#] Nu cunosc.
PORTA Un baiat glumet,de treaba,pletos si urat. :troll: Mai tunde'te baaa.In schimb imi place ceea ce faci(ma refer la cantat) si inca astept sa facem acel duet pe o piesa de'a lui salam.

Designeri
Cei mai smekeri,cei mai cei.
Moderatori
#MasteR Ma bucur ca te'ai decis sa revii si ma bucura faptul ca mi'a luat cineva locul de care nu imi pare rau.Faci bine ceea ce faci si faptul ca nu intervii in conflicte.
20CMRECORDS Tot tiganu' ramai pt noi.Foarte foarte tupeist esti.Las' ca'i bine. :)).
R^dFuCk3r Am observat ca s'a maturizat ceva ceva.Ci vediamo. :))


N'am prea avut inspiratie,dar asta mi'a venit pe moment.Ciauless :*
Imagine
Imagine

Re: [Pareri Staff] Mai 2017

#5
Administratori:
CrYyStI - afk
BoTzY - a devenit mai activ vad.. il vad mai mult pe el decat pe maffw :)))
Maffw - asta toata ziua se joaca :))) Dar are si grija de forum ceea ce e important

Co-Administratori:
.caNnab1s. - Asta e on 24/24 .. a ajuns mare dar a ramas la fel. Poti glumi cu el poti face orice :)) si acu imi aduc aminte cum botzy nu voia ca canna sa ia grad :)))

Moderatori Globali:
ReaDyX - N-am prea mai vorbit cu el. Dar se pricepea la semnaturi <3 Oricum cred ca isi face treaba :-?? Daca nu ar face-o nu ar fi mg :))
#ReFix. - Asta iar e on ziua intruna .. seara nu ca-l bat parinti :troll: E un tip ok adica stie de gluma si ai ce vorbi cu el..
CaTaL1N. - N-am prea mai vorbit cu el.

Manager Resurse:
<D3$Tr0Y>. - Nu-l cunosc :))
# BodyStyle. - Nici pe asta :)) Nu cred ca am vorbit vreodata

Detinatori
Dyn0 - E peste mari si tari , face gratare , e pe un vas din cate am vazut pe facebook, e un om de nota 10 :)
flykid - Nu te stiu
DANNY* - Nu am vorbit deloc cu tine , nici nu cred ca te-am vazut on..
iobaGGus - asta se pricepe in ps ceva :) Dar se baga mult prea mult cateodata in conflicte..
Lo[Ad]T|e|G| - nu te stiu ma jur.. [#]
PORTA - Te-am mai vazut pe chat pari ok , glumet..

Designeri
Jmekery jmekerylor
Moderatori
#MasteR - cel mai matur de pe forum pot spune asta 100%
20CMRECORDS - e ok adica na incearca sa vorbeasca cu toata lumea si nu prea l-am vazut in conflicte
R^dFuCk3r - hohohoho tu ai grija ce faci cu gradu ala.. sper ca te-ai maturizat si ai grija de el cum trebuie. Oricum esti ok si stii de gluma :)
Honest feelings can sometimes lead to cruel endings.
Imagine
Imagine

Înapoi la “Pareri Staff”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori