[Retragere] Bad Boy

#1
Nume: Bad Boy
Motiv: N-am chef sa-mi bat capul cu niste admini incompetenti. Emperor, alegeti mai bine adminii. Degeaba ai tu serveru populat daca adminii n-au experienta si sunt copii. Nu da grade mari celor care sunt activi degeaba, ia un membru la teste ss/wg stiind ca ala n-are nicio treaba cu aim/wall-ul etc doar ca sa-l baneze ca nu i-a dat wg. N-am chef sa fac reclamatii si sa-mi bat capul pentru astia pe care tu ii numesti "admini". Am respectat ca mi-ai dat din prima un grad asa de mare, asa ca am facut tot posibilul sa administrez cat de bine s-a putut serverul, dar cu astia nu se poate, asa cum am spus-o, nu merita sa-ti bati capul cu niste necopti. Eu v-am respectat pe voi pana intr-un anumit punct, dar vad ca voi nu mi-ati oferit respectul pe care il meritam, mai ales ca nimeni nu administreaza serverul asta, exceptie facand Nike, Arsenal si Wega, care isi bat capul sa tina si ei serverul sub control. Iti dai un sfat, roaga pe cineva de incredere sa stea pe server si sa-ti spuna ce fac adminii, daca se ocupa sau nu. Sau o poti face chiar tu, cu un cont anonim, astfel scapand de adminii de umplutura.
Durata: Nu stiu, probabil o sa revin cand se mai scad din "adminii" astia "buni".
Gradul curent: Moderator
Alte precizari: M-am bucurat sa joc alaturi de unii.
Respect adminilor mentionati mai sus, dar si tie pentru ca mi-ai oferit sansa.
Bafta si sper sa ti cont de ce ti-am zis mai sus.

P.S: Da grad mare celor care AU EXPERIENTA, nu celor activi.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**
Încuiat

Înapoi la “Absente & Retrageri”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori