Re: Ultimul Film vazut

#21
Nume Film: Point Break (La Limita Extrema)
An aparitie: 2015
Genul: Actiune.
Nota personala: 8/9
Propria parere: Este un film interesant,captivant deoarece o echipa de prieteni incearca sa treaca de cele 8 incercari ale lui Ozaki. Provocările lui Ozaki sunt 8 experiențe în care testezi forțele naturii și totodată înapoiezi Pământului cumva din ce ai luat, astfel reușind să atingi Nirvana.
Imagine

Re: Ultimul Film vazut

#22
Nume Film: Nu te pune cu zohan
An aparitie: 2008
Genul: comedie
Nota personala: 5/10
Propria parere: O comedie destul de ok. l am mai vazut o data când am fost mic si mi a placut mai mult atunci.

Nume Film:John Wick
An aparitie: 2014
Genul: Actiune drama
Nota personala: 7/10
Propria parere: M am uitat aseara la John wick ce pot sa zic. actiune la nivel mare poveste nu gasesti cine stie ce. As explica mai pe larg ce mi a placut la el dar nu citeste nimeni asa ca daca va place un film de actiune complet si nou fata de ce ati vazut pana acum puteti sa l vedeti.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: Ultimul Film vazut

#23
Nume Film: Masterminds
An aparitie: 2016
Genul: Comedie
Nota personala: Undeva la 8.
Propria parere: Este vorba de un politist care jefuieste un seif impreuna cu o colega de munca de care e indragostit,dar la final descopera ca a fost doar folosit si lui nu ii revine nimic din acel seif.Chiar mi'a placut.

Nume Film: The Assignment
An aparitie: E aparut recent,2017.
Genul: Actiune,Crima,Thriler
Nota personala: 9
Propria parere: O are in prim plan pe Michelle Rodriguez,cea care a jucat si in fast and furios,de aici va puteti da seama ca filmul e bn realizat.Vi'l recomand,e bun.
Imagine
Imagine

Re: Ultimul Film vazut

#24
Nume Film: Spectral
An aparitie: 2016
Genul: Actiune , Sci-Fi , Thriller.
Nota personala: 8
Propria parere: Un film foarte frumos.
Recomand.
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Înapoi la “Filme”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori