Propunere Comanda

#1
Propunere: Sa fie adaugata comanda de destroy sau pika
Print-uri(daca este cazul):-
De unde v-ati inspirat: de pe alte sv
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: pai, va ajuta sv in oprirea reclamelor pe sv pt ca azi am dat ff multe banuri la un but ca tot intra si facea reclama pe nush ce sv de csgo (Cred) si m-a disperat)
Descrierea propunerii: mi-ar placea ca comanda sa fie bagata la gradul de administrator pentru ca la co e prea usor de ajuns
Imagine

Re: Propunere Comanda

#2
Asi fii pro la maxim pentru ca astazi seara o intrat 1 si o facut reclama 30 de minute in continuu si nu ii puteam da ban pentru ca isi tot schimba numele.Daca am fii avut comanda destroy il rezolvam din prima,si nu s-ar mai fii ajuns aici. :PRO:
Imagine

Re: Propunere Comanda

#3
Propunerere respinsa
5) In cadrul serverelor de joc gazduite nu se vor permite instalarea:
- Modulelor ce modifica pozitiv ori negativ performantele serviciului (mmtimer, booster, fpsbooster, etc).
- Modulelor ce sunt cunoscute pentru probleme serioase de securitate (webmod, hlguard), modulelor menite sa adauge jucatori virtuali controlati de CPU (boti).
- Orice metoda abuziva de modificare a clientului jucatorului este strict interzisa (Slow-Hacking), aici includem bineinteles pentru CS 1.6 (GameMenu, destroy, fuckoff, autobind pentru connect, etc.).
Ne comformam si noi acestor cerinte!
Asi fii pro la maxim pentru ca astazi seara o intrat 1 si o facut reclama 30 de minute in continuu si nu ii puteam da ban pentru ca isi tot schimba numele.Daca am fii avut comanda destroy il rezolvam din prima,si nu s-ar mai fii ajuns aici. :PRO:
Esti bun, amx_banmenu, status si ii dadeai pe STEAN ID sau IP, de cel mai simplu in acest caz amx_banmenu.
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Propuneri & Sugestii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori