Salutare

#1
Salutare tuturor, de curand am observat ca unii oameni sunt atat de nesimțiți, ca sa nu zic prosti, incat profita pana in ultimul moment de bunatatea altora.
Bun, vreau sa fac acest anunt si sper sa ramana in mintea tuturor ca EU si NIMENI de pe aceasta comunitate nu tine pe nimeni aici.
Daca voi nu va simtiti bine aici, sunteti liberi sa plecați din partea mea, dar singura cerinta e sa plecati doar voi. Nu sa mai luati inca 100 persoane.

Aceasta comunitate vreau sa fie una de niste oameni cu respect,maturi pe cat posibil,nu unii cu care sa nu ma pot înțelege de niciun fel.

Sfatul meu este sa nu va lasati influențați de oameni de toata jena care ar face orice pentru a va aduce pe comunitatea lor. Pentru mine singurul lucru care conteaza este sa aveti un loc unde sa stați si sa va distrati,sa comunicati. Daca voi vreti batjocura si altii sa faca bani de pe urma voastra, atunci lasati-va influențați.

Asta a fost mesajul meu si vreau sa tineti cont de el, atat cei care sunt aici, cat si cei care vor veni.

Eu va respect si vreau din partea voastra acelasi lucru.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Înapoi la “Regulament”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori