Cum vreti sa se desfășoara următorul free to win?

1. La fel ca pana acum .
Voturi totale: 2 (67%)
2. La fel ca precedentul Free to Win.
Voturi totale: 1 (33%)
Voturi totale: 3

[Chestionar][League of Legends] Free to Win

#1
Am creat acest topic pentru a vedea preferința dumneavoastră în viitorul Free to Win organizat de mine , eventual dacă iese bine și în următoarele.
Am întrebat cum ați vrea să se desfășoare. Prin aceasta întrebare vreau sa văd dacă doriți sa fie pana acum , adică sa fie 8 participanți la duel (daca vreți așa puteți vota prima opțiune) SAU la competiție sa avem un număr de 16 participanți. Bănuiesc ca nu o sa strângă , așa ca am putea face regulile ca precedentul Free to Win. , astfel încât sa poată participa toți cei care doresc , deoarece dacă era maxim 8 participanți probabil mai vroia și al 9-lea de exemplu, care mai putea participa. Dacă doriți aceast stil de joc , atunci puteți vota opțiunea secunda.

P.S: Dacă nu știți cum a fost organizat data trecuta , o sa va spun acum . De exemplu sa zicem de exemplu ca sunt 5 participanți și doar 4 locuri în finala. Atunci selecția se va lua după scorul pe care l-a avut fiecare în meciul precedent . Astfel sa zicem ca primul din ei a făcut 9/4 , al 2-lea 5/3 , al 3-lea 7/0 al 4-lea 1/2 iar ultimul 5/6 , atunci jucătorul cu numărul 4 (cel care a avut 1/2) va fi eliminat deoarece a avut cel mai prost scor.

Votati DOAR în cunoștință de cauză.
Imagine
"Uh, sama lamaa duma lamaa you
assuming I'm a human
What I gotta do to get it through
to you I'm superhuman
Innovative and I'm made of rubber
So that anything you say is ricocheting off of me and it'll glue to you
I'm never stating, more than ever demonstrating
How to give a motherf---in' audience a feeling like it's levitating
Never fading, and I know the haters are forever waiting
For the day that they can say I fell off, they'd be celebrating
Cause I know the way to get 'em motivated
I make elevating music …" - Eminem
Încuiat

Înapoi la “Discutii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori