Reclamatie Skull

#1
Numele tau in Joc:Invea
Numele Adminului reclamat: SKULL
Data si ora:3:57
Harta:zm_brich ce va de genu
Motivul reclamatie: hack nu stiu ce fel de hack dar are de scorr,si el vrea sa pretinda ca e bug :)
Dovada: http://i.imgur.com/HWfzCGF.png
P.S: nu dati raspunsuri pe prietenii parerea mea e ca merita -1,

edit: da ce esti tu asa sigur 100% ca e bug? aicia e vorba de favorizare am sa vb si cu cristy
http://i.imgur.com/2dURn2u.png uite esti primul stim ca asta ti-ai dorit acum ce facem? noi ne chinuim de ne ia ''draci'' pe romaneste si tu cu hacku tau sau cum a zis niky lasi lm cand esti spec intro secunda neai luat pe toti chiar merita -1,-2
Ultima oară modificat Mie Ian 06, 2016 5:20 pm de către Invea, modificat de 2 ori în total.

Re: Reclamatie Skull

#3
:PRO:
Remove + Ban permanent

ON: Nu am hack ma =)) Eu jucam pe server am pus lm pe perete si am plecat intr-e timp unu avea "BUG" si juca pe server
Eu nu am stiu dupa el o intrat in laser-ul meu si a inceput sa faca scor eu am vazut si a primit kick cat de repede posibil !

E.D.I.T: Invea calm... Calm nepoate ca iti bufneste o vena :))
Nu te agita ca rezolva VincenT treaba si in legatura cu "esti spec intro secunda neai luat pe toti chiar merita -1,-2"
Eu sunt spec mereu toata mapa ;)) cu , ce te'am luat cu masina ?
In fine Razvan daca eu sunt de vina doresc "BAN PERMANENT SI REMOVE" ;))
Ultima oară modificat Mie Ian 06, 2016 5:29 pm de către Nimeni Altu', modificat 1 dată în total.

Re: Reclamatie Skull

#4
Asta e bug, ca laserele raman cand esti spectator, dar si tu d-nule SKULL...Cand vrei sa te pui spect dai retry, nu sa faci tu scor mare pentru top15 / gametracker. E si vina ta asa ca :PRO: pentru avertisment dar si :CONTRA: pentru bugul.
Imagine

Re: Reclamatie Skull

#5
:RESPINS: :T/C:

Asta e prima abatere. Nu folosiți comanda amx_teammenu pe cei afk spec, si daca se intampla lucruri de genu schimbati mapa.
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori