[Problema] amx_gag

#1
Numele din joc:: Dn0
Email: dyno_styl@yahoo.com
PrintScreen (Daca aveti cum): -
Descriere problema: De ieri am o problema cu amx_gag , folosesc amx_gag xyz 5 limbaj in consola si imi spune ca, clientul xyz nu este gasit, mentionez ca am intalnit problema doar la unii jucatori... sa fie un fel de antigag gen ?
Give a man a truth and he will think for a day. Give a man a reason and he will think for a lifetime!!! by Anonymous
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Problema] amx_gag

#2
Poate erau 2 playeri cu numele la fel.
Exemplu: "Marius" - "Marius289"
Daca vrei sa-i dai gag lui Marius, nu va merge, pentru ca ei au aproape acelasi nume.
Imagine

Re: [Problema] amx_gag

#3
Da dar atunci trebuie sa ti apara 2 ore more clients match the name sau cv de genu nicidecum sa nu iti ia comanda deloc....
Give a man a truth and he will think for a day. Give a man a reason and he will think for a lifetime!!! by Anonymous
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Problema] amx_gag

#4
Pluginul nu are nici o problema,
problema e ca acel jucator are un nume
neidentificabil,asa mi s.a intamplat
si mie cand am vrut sa dau ban,dar am
folosit amx_banmenu,dar nu cred ca exista
amx_gagmenu,incearca sa vezi,daca nu este,
ar trebui adaugat...
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Problema] amx_gag

#5
Foloseşti amx_gag "numele scris corect,exact cum e acolo"(între ghilimele) 5 limbaj(sau altceva)
Designer EuropaCs Community
Imagine

Re: [Problema] amx_gag

#7
Cand nu va merge sa dati gag sau ban, scrieti vote in consola. In dreptul fiecarui jucator va aparea cate un numar (ex: 123 cannabis), apoi luati acel numar si scrieti asa : amx_gag #123 5 limbaj sau amx_banip #123 0 aim. Treaba asta este valabila si pentru exterminate, slap, slay, kick. :T/C:
Nu renunta niciodata la ceva la care nu trece zi fara sa te gandesti. By Angelo Feritto
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Raportare Problema”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 0 vizitatori