[CS:GO] Regulament si Informatii

#1
Regulamentul Competitiilor de CS:GO

1. Regulament general

1.1 Prin participarea la aceste competitii va asumati raspunderea de a respecta acest regulament.
1.2 Organizatorul are dreptul de a ignora regulamentul pentru a oferi un mediu competitional corect.
1.3 Organizatorul are dreptul de a modifica regulamentul, mentionand modificarile aduse, urmand ca noul regulament sa fie luat in considerare dupa o ora de la publicare.
1.4 Pentru asistenta suplimentara, va rugam sa trimiteti un Email la plati_europacs@yahoo.com sau maffw_europacs@yahoo.ro sau un Mesaj Privat unui Administrator al http://www.EuropaCs.ro
1.5 Comunicarea si punctualitatea intre jucatori si admini trebuie sa fie clara si concisa.
1.6 Folosind principiul "Respecta si vei fi respectat", ne asteptam sa aveti un comportament demn de urmat

2. Sistemul de joc

2.1 Vor fi acceptati 5 jucatori ( o echipa ) , in ordine aleatorie.
2.2 Jocul se va desfasura in harta de la workshop, la alegere din cele de mai jos.
2.3 Setari:
Map: de_dust , de_dust2 , de_inferno , de_mirage
Tip: Competitive - 30 runde
2.4 Sistem de joc: 5vs5
2.5 Este considerata castigatoare echipa care are 16 runde castigate.
2.6 Timpul oficial acordat pentru asteptarea unui jucator (fie din motiv tehnic sau intarziere) este de 5 minute.

3. Obligatiile si drepturile jucatorilor

3.1 Pentru a asigura o comunicare rapida si o foarte buna organizare, Jucatorii au obligatia de a lua legatura cu organizatorul sau liderii echipei.
3.2 Comportamentul neadecvat fata de organizatori sau alti participanti nu este permis, fiind pedepsit cu descalificarea sa din eveniment.
3.3 Stream-ul personal este permis.
3.4 Jucatorii au obligatia de a informa organizatorul cu cel putin 24 de ore inainte de startul evenimentului, in cazul de o posibila neprezentare. In acest caz, adversarul poate solicita reprogramarea meciului (daca este posibil) sau castigarea acestuia prin neprezentare.
3.5 Jucatorul care incearca sa joace de pe un alt cont decat cel de pe care s-a inscris va fi descalificat.

4. Inscrierea in echipa

1. Inscrierea este libera.
2. Cererea de inscriere se depune AICI.
3. Nu exista o divizie minima pentru a intra in echipa noastra. Oricine se poate inscrie,oricat de slab ar fi.

5. Desfasurarea competitiei

1. Inainte de a incepe competitia, va trebui sa intrati pe Steam si sa acceptati invitatia in meci de la player-ul "Maffw". Restul detaliilor privind desfasurarea meciului le veti primi in timpul acestuia.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Competitii CS:GO”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator