[Cerere Scoatere Warn] SuperioR

#1
Numele tau de pe forum: SuperioR
Posturi: 4910
Numarul de avertismente: 2
Data si ora cand ai primit avertisment: 21 Apr 2016, 21:56
De la cine ai primit avertisment?: Danny
Motivul pentru care ai primit avertismentul: Pentrucă am zis se.x , dar fără punct si forumul l-a cenzurat, și tu Danny ai crezut că am zis o înjurătura . Oricum, a fost doar "cuvant cenzurat" nu l-am introdus in nici o propozitie, nu poti sa zici clar ca a fost o injuratura daca nu l-am folosit in nici un context, asa cum scrie in regulament .
Dovada care sa va sustina nevinovatia: Dacă în Biblie se vorbeste despre preacurvie și nu este o înjurătură, atunci de ce se.x este ? Dacă se vorbeste despre el și la TV, chiar și în cărți, etc ... -_- .
Ultima oară modificat Vin Apr 22, 2016 9:27 pm de către ## SuperioR, modificat 1 dată în total.

Re: [Cerere Scoatere Warn] SuperioR

#2
:PRO: poti face chestia cu "(cuvant cenzurat)" in gluma... dar nimeni nu stie ca ai injurat sau nu... ar trebui o regula pt asta :-?
+ ca ai dreptate , ce e rau in cuvantul "s.ex"? e ceva normal :| si copii de 7 ani stiu ce inseamna...
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Cerere Scoatere Warn] SuperioR

#5
:PRO:
Regulamentul spune clar -> 2.6 : Nu mai aveti voie sa folositi cuvinte obscene chiar daca va cenzureaza chat-ul.In cazul in care din context se deduce ca ati injurat,veti sanctionati cu un warn.

In contextul tau nu s-a dedus nimic. Abuz de putere doar zic.

Raul , tot am luat warn pentru cuvant cenzurat si regula nu era scrisa in regulament deci tot aia :-j
Ultima oară modificat Vin Apr 22, 2016 10:13 pm de către Gintoki., modificat 1 dată în total.
Honest feelings can sometimes lead to cruel endings.
Imagine
Imagine

Re: [Cerere Scoatere Warn] SuperioR

#6
:PRO:
Eu cand l-am avertizat pe Gintoki pentru (cuvant cenzurat)
m-ati luat la misto,si uite unde s-a ajuns,eu zic sa primeasca unwarn.
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!
Încuiat

Înapoi la “Cerere Scoatere Warn”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator