[Cerere ADAUGARE WARN]ReaDyX

#1
Numele tau de pe forum:PORTA
Numele celui reclamat de pe forum:ReaDyX
Data si ora:20:45, 25/4/2017
Motivul pentru care trebuie sa primeasca warn: Fie-ti tarana usoara.
Dovada: http://i.imgur.com/9fE1Ysj.png

SI SE SCRIE " SA-MI ", DACA TOT VOIAI SA INJURI.
AAAAAAAM PIRAMIDEEEEEEEEEE

Re: [Cerere ADAUGARE WARN]ReaDyX

#2
Dovezile sunt Clare probabil ca a scris si a sters repede mesaju nici nu am observat

:PRO:

Edit: Acm a fost alt cineva pentru ca bogdan scrie corect nu gresit si nu injura ia spart cnv contu si mna a profitat ca e afk bine ca nu a banat membri..
:CONTRA:
Ultima oară modificat Mie Apr 26, 2017 12:36 am de către # BodyStyle., modificat 1 dată în total.

Re: [Cerere ADAUGARE WARN]ReaDyX

#4
WTF?! Eram pe chat dar n-am vazut nimic... In fine :))
:PRO: De ce injuri? Mai ales un membru nou...


Edit: Atunci spune tu Vincent... De ce dai contra? Argumenteaza!

Edit: "Vaaaai, Readyx n-ar scrie asa ceva niciodata!" Dar prima oara ati dat pro, ce oameni....
In fine, aflam daca el a scris sau nu.
Oricum... :CONTRA: abia acum imi dau seama ca poza e editata.
Ultima oară modificat Mie Apr 26, 2017 4:38 pm de către .Bad Boy., modificat de 3 ori în total.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Cerere ADAUGARE WARN]ReaDyX

#5
:PRO: Nu este limbaj de Moderator Global ,se intampla prea multe azi nici nu mai fac fata :))
:CONTRA: S-ar putea ca poza sa fie editata..
Ultima oară modificat Mie Apr 26, 2017 4:47 pm de către R^dFuCk3r, modificat 1 dată în total.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Cerere ADAUGARE WARN]ReaDyX

#6
:PRO:
Pentru limbajul asta nu trebuie warn ,ci remove.Este moderator global iar un Mg nu trebuie sa foloseasca un astfel de limbaj.

EDIT: :CONTRA: Deci eu cred ca nu a înjurat el.Nu l-am vazut niciodată sa înjure pe chat.
Ultima oară modificat Mie Apr 26, 2017 9:24 am de către L@urentiu, modificat 1 dată în total.
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Re: [Cerere ADAUGARE WARN]ReaDyX

#7
:PRO: Nu te'as fi crezut niciodata raul sa vorbesti asa...si mai ales pe chat..pacat.
PS:Pai vincent..."maimutoi" nu e injuratura,logic ca nu a luat warn pt asta.

EDIT: :CONTRA: Tind sa cred,si nu doar cred,mai mult ca sigur a facut altcineva asta pt ca el de regula dupa cum il cunosc eu,nu ar injura in halu' asta.Stai linistit,raul.Se va afla cn a facut'o.Eu am dat prima data pro,ca na,ce poti sa crezi mai mult de la un print la prima vedere...
Ultima oară modificat Mie Apr 26, 2017 12:40 am de către CaTaL1N., modificat de 2 ori în total.
Imagine
Imagine

Re: [Cerere ADAUGARE WARN]ReaDyX

#8
:CONTRA:

Cred ca glumesti sunteti copii batuti cu salamu in cap, tu warnu nu l ai avut pentru ca l ai facut maimutoi :)). Si chiar nu il vad pe Raul spunand asemenea prostii.
Ultima oară modificat Mar Apr 25, 2017 9:49 pm de către VincenT, modificat 1 dată în total.
Imagine

Re: [Cerere ADAUGARE WARN]ReaDyX

#9
#CONTRA
A fost spus la caterica.
Si azi l-ati* luat cam mult la misto.

:PRO: Nu este limbaj de Moderator Global ,se intampla prea multe azi nici nu mai fac fata :))
R^dfucker tu tot visezi la MG?
Imagine

Re: [Cerere ADAUGARE WARN]ReaDyX

#10
wft,nu am zis eu asta,va rog sa imi se verifice ip-ul tocmai ce am intrat pe forum,am dormit pana la ora asta.
Am sa aflu cine a intrat la mine pe cont si am sa-l fac sa dispara de aici.
Danny te rog sa nu raspunzi la cerere pana cand nu vine Maffw de la Cluj sa verifice
baza de date,asta va fi vineri,am vorbit cu el.
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!
Încuiat

Înapoi la “Cerere Adaugare Warn”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator