Re: [Problema] VAC Ban

#2
singura rezolvare ar fi sa le trimiti un ticket.
edit: m ai intrebat in pm la ce fel de ticket ma refer: intri pe https://help.steampowered.com/ro/ alegi ce trebuie si le scrii in engleza ca nu sunt romani ce problema ai. daca nu ai jucat cu cod inseamna ca ai primit din greseala. dar daca ai jucat, ar fi bine sa nu te mai obosesti.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Problema] VAC Ban

#3
Cei de la steam rare ori gresesc in a banat o persoana...da vezi faza cu tiket-ul,dar mai sigur ai/o incercat cineva sa foloseasca hack-uri pentru diferite operatiuni alea steam cele mai intalnite sunt spamatu de link-uri prin care poti diferite chestii.dar defapt ti se fura datele de cont.. Dar nici o sansa sa iti scoata ban-ul,mai exista varianta este steam-ul tau de la inceput s-au lai cumparat de la cineva?.


P.S pentru ceilalti amatori nici o alta platforma de joc inafara de cea de steam nu va cere id si pass steam.
Imagine

Re: [Problema] VAC Ban

#4
Am o intrebare,in ultimul timp ai primit diferite link-ri e chat de la prieteni? daca da,ai intrat pe ele?
Daca da,asta este problema,VAC-ul nu poate fi scos,de aceea este VAC,este permanent,in cazul lu' speedyrogamer,lui
i-au scos VAC-ul deoarece a fost banat automat de catre sistemul anti-chat..de ce a fost banat pentru ca toti copiii fara experienta
pot sa vada un overwatch si sa-i deie cu parerea,dar el a facut ticket la cei de la Valve ca sa mai analizeze odata acel overwatch,
si a fost debanat,insa a primit 1 luna ban pentru ca a injurat un rus =]]
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Problema] VAC Ban

#5
Noi o sa mai facem oricum giveaway cu cs 1 6 chiar acum o luna am dat unu moca asa ca fii pe faza si vei obtine:)
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D
Încuiat

Înapoi la “Probleme si Intrebari”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator