Sunt ochelari speciali pentru stat la pc?

#1
Numele de pe forum:alex
Email: alecszeus2009@yahoo.com
Intrebare: astazi am stat o ora si ceva la pc si deja a inceput sa ma doara capul. au fost zile când am stat doar doua ore si dupa o pauza de 4 zile si tot ma durea, cred ca am nevoie de ochelari, ma puteti ajuta, se gasesc? am in Craiova magazine, dar ma tem ca nimer unde nu trebuie si cine stie ce imi dau, ori ochelarii se ia la control? unde pot face control, chiar nu ma pricep la chestii din astea. nu ma deranjeaza sa port ochelari daca e nevoie, dar nu vreau sa se agraveze si sa trebuiasca sa i port toata viata :)
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: Sunt ochelari speciali pentru stat la pc?

#2
http://www.pcgarage.ro/ochelari-gaming/

Nu cred ca de la o ora si ceva incepea sa te doara capul, mai ales daca in trecut n-ai avut probleme cu ochii.
Ai mai sus link. Au aparut de curand.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: Sunt ochelari speciali pentru stat la pc?

#3
Se poate sa te doara capul si de la oboseala mai am si eu momente cand ma ridic si ma doare urat de tot cat sa pic inapoi jos .
Ok eu am probleme cu ochii mai putin nu mai vad cu ochiul stang :-?
Du-te la oftalmolog sa-ti faci un control la ochi si ei o sa-ti zica ce tip de ochelari sa-ti cumperi .
Privesc prostia omeneasca din umbra ca Ryuk!
Fara remuscari amputez ca un diclonius.
Imagine

Re: Sunt ochelari speciali pentru stat la pc?

#4
o sa incerc sa caut maine , sper sa gasesc. chestia e ca in realitate nu ma dor ochii, vad bine, dar nu e in regula sa ma doara doar daca stau putin timp. si asta de la un timp,
adi o sa ma duc la oftalmolog, cum a zis si soma, ca nu stiam unde trebuie :)) si daca imi spune ceva, o sa iau., ce sa fac.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: Sunt ochelari speciali pentru stat la pc?

#6
^ mersi, m am gandit ca ceva nu e in regula. o sa vad ce si cum maine.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D
Încuiat

Înapoi la “Probleme si Intrebari”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator