[Cerere Moderator Global]R^dFuCk3r

#1
Numele de pe forum: R^dFuCk3r
Numele real: Omar
Varsta: 15
Email: schumacher.mihail@yahoo.com
Vechime: 2 ani
Posturi:3057
Gradul Actual: Moderator,Detinator
Vechimea Gradului Actual: Cam 5 luni cred.
Cat timp poti acorda forumului in fiecare zi?: 4-5-6 ore.Chiar si in timpul orelor de curs.
De ce vrei acest grad?: Sa ajut comunitatea tinand cont ca pot sa fiu activ si dupa cum a spus si BoTzY "Maybe next time" I hope the next time will be this time.Stiu ca am un warn dar dupa atata vreme am luat si eu unul am mai vazut persoane care au luat grad chiar si cu un warn si nu au avut probleme.Acum ramane la decizia administratorilor.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Cerere Moderator Global]R^dFuCk3r

#3
:CONTRA:

Ai 1 warn activ. + sa nu uitam faptul camd a fost greu pe comunitate ai dat bir cu fugitii la altii dupa grade multumestete cu ce ai.
Ultima oară modificat Vin Apr 28, 2017 9:46 am de către VincenT, modificat 1 dată în total.
Imagine

Re: [Cerere Moderator Global]R^dFuCk3r

#6
:CONTRA:
Nu ai activitate.
Ai si un warn.Eu te stiu pe tine si sunt sigur ca te vei descurca cu Mg dar nu respecți in totalitate cerintele .
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Re: [Cerere Moderator Global]R^dFuCk3r

#8
:CONTRA:
Stii ca ai un warn dar tu tot faci cerere,sa nu uitam ca esti prea disperat dupa
acest grad,plus la acea cerere warn a mea ai zis "S-au intamplat prea multe azi,nu fac fata"
ceea ce dovedeste ca esti un copil..cel mai potrivit pentru acest grad este Catalin sau Vincent.
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!
Încuiat

Înapoi la “Cerere Moderator Global”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron