[Retragere] Alex

#1
Nume de pe forum: Alex manelistu
Gradele actuale: mod
Motivul retragerii: nu doresc sa avansez in grad si nu am timp sa ma ocup bine la sectiunea zona it. am incercat cat de mult am putut sa fac tutoriale de mine, dar sincer nu ma pricep prea bine sa scot pe banda rulanta. Da o sa ziceti ca am facut trb buna, dar nu stiu, doresc o pauza.
Data de incepere:
AStazi.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Retragere] Alex

#3
De ce nu ai zis ca ai nevoie de ajutor cu tutorialele? sunt aici,daca imi zicea-i te ajutam
cu cea mai mare placere,cred ca o absenta ar fi mult mai venita decat o retragere,dar pana la
urma este alegera ta,noi nu te putem obliga sa faci ceea ce nu poti sau ceea ce nu iti place(in cazul asta,varianta a2-a se exclude)
Iti doresc mult noroc in tot ceea ce faci.
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Retragere] Alex

#6
Chiar imi pare rau ca te retragi...mai bn faceai cerere de absenta,decat retragere dar iti respect alegerea.Erai priceput in locul in care moderai si chiar meritai sa avansezi in timp,zic,cand se faceau locuri libere.Multa bafta in continuare boss si ocupa'te de viata mai mult.Sper sa mai intrii din cand in cand.
Imagine
Imagine

Re: [Retragere] Alex

#8
Va multumesc.
Cine sunt eu? (toate forumurile de aici nu mai exista)
  • Fondator pe o veche comunitate din 2009 cu numele de fastzone
  • Mod global pe mindfreak, a doua cea mai mare comunitate de suport phpbb din romania ( a fost)
  • Moderator pe vechiul cs gothic
  • Fondator pe alte comunitati.
  • Am incheiat aici tot parcursul meu, asa ca cei care stiti Alecs_in_Actiune sau PlaY4FuN asta sunt eu.
Si in prezent incerc sa fiu lifer si sa mai intru din când in când pe europacs :D

Re: [Retragere] Alex

#9
Tu chiar mi-ai stricat ziua... Mie imi pare foarte rau ca pleci.. dar macar cand mai intri sa vorbesti cu mine,esti un om de treaba si care gandeste foarte matur decat altii..O sa imi lipseasca subiectele tale,pana la urma e alegerea ta.Multa bafta in continuare si ai grija de tine.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Absente/Retrageri Staff”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator