Re: Reclamatie.

#11
Alegeti voi un membru capabil si eu ii cedez gradul imediat. Imi pasa de forum, stau pe el cat consider eu ca trebuie pentru a nu lua prostia de la persoanele ca tine. Vreti un staff plin de idioti gata oricand sa-si petreaca zilele si noptile aici ? Perfect, o sa gasiti usor si tot atat de usor, putinele persoane inteligente de pe aici o sa-si bage *cenzurat* in el de forum. Eu, prefer oameni care mai au si alte activitati, oamenii care nu isi petrec ore intregi in fiecare zi pe forum. De incuiati mintal care stau toata ziua pe aici e plin, exceptie facand cineva caruia ii stiu situatia.

Va zic de acum ca activitatea mea nu o sa creasca. Nu neaparat din lipsa de timp, ci din cauza ca trei sferturi de aici nu consider ca se ridica la un nivel la care sa porti un dialog cu ei. Restul sunt cei care nu au prea mult timp de forum.
Stii Bogdy,am impresia ca uneori traiesti intr-un univers in care tu esti conducatorul si ceilalti sunt sclavi.
Daca tu iei prostia asa usor si ti-e frica sa stai pe forum sa nu o iei,e grav,consulta un psiholog,nu stiu.
In fond si la urma urmei,incuiatii astia mental sunt membrii nostri si asta e situatia,daca esti tu atata de capabil,de ce nu aduci tu membri doxa de carte?
Sau daca nu ai cu cine povesti aici,de ce nu iti aduci prieteni culti cu care sa porti conversatii interesante?
Pentru o persoana asa inteligenta cum te consideri,ai dat un raspuns josnic.
Oamenii inteligenti sunt de obicei modesti sau vorbesc mai cu cap din punctul meu de vedere.
In ceea ce-l priveste pe smiley si mie mi se pare inutil,pentru ca la situatia forumului 2 co sunt inutili.
Readyx din punctul meu de vedere se ocupa si se implica atat cat poate.
Si Catalin a punctat foarte bine.
Daca esti asa sictirit nu consider ca e locul tau in echipa,sincer.
Oricum comunicarea ta pe forumul asta e cam cu Maffw si cam atat,ca doar deh,doar el e fondator si doar cu ajutorul lui iti poti indeplini obiectivele,sa zicem ...
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"

Re: Reclamatie.

#12
Bogdy fata de smiley a fost mult mai activ si s-a implicat ceva mai mult... Nu va pot obliga sa stati pe forum, dar daca aveti un grad mare mi se pare normal sa stati,deoarece voi l-ati vrut. Din moment ce nu-l mai vreti si nu sunteti siguri ca mai puteti tine activitatea, faceti retragere. Nu o sa stau sa ma rog de voi sa stati ca nu gasesc altii mai buni in locul vostru. Ba chiar sunt multi care ar fi bucurosi daca ar primi gradele astea, iar voi va bateti joc pe motivul ca "gasiti altul mai bun". De aia credeti ca nu va scot gradul? Gresit. Am crezut ca aveti si voi bun simt si dupa ce va las o perioada lunga fara sa faceti nimic, va simtiti si va puneti si voi sa faceti activitate.
Ati zis ca asteptati sa isi revina comunitatea. Cu oameni lenesi nu va evolua niciodata, ba dimpotriva, toti isi vor face de cap si va iesi un mare rahat.
BoGdY, parca doar administratorii raspundeau la cererile de moderator global. Eu l-am pus pe canabis sa faca cerere, nu voiam sa sariti in cap ca ii dau grad fara cerere, dar te-ai bagat sa raspunzi, nu am zis nimic... Lu' Cenzure i-ai dat warn si nici nu are 1 luna vechime. Nu cred ca a mai fost avertizat prin PM. Idem karambit, acum cateva minute. Astea sunt greseli pe care voi trebuia sa le observati la moderatorii globali, nu eu sa le observ la voi. Aminteste-ti ca si cei de la Generatii, cu care sigur am fi avut un viitor mai bun, au plecat tot din cauza ta, pentru ca ii umpleai de warn-uri. Activitatea nu consta in warn-uri, consta in capacitatea voastra de a dezvolta comunitatea.
Ma pis pe ele de mesaje si warn-uri, nu ma incalzeste cate aveti si cate faceti pe zi. Ma intereseaza sa dezvoltati comunitatea, nu sa o duceti in jos, de acolo de unde ma chinui s-o ridic.


Reclamatie acceptata.


Readyx intra cat poate si nu am vazut sa fi gresit cu ceva momentan.
Smiley inactiv = grad scos, BoGdY greseli si activitate facuta doar ca sa fie = grad scos.
Suntem prieteni, ne avem bine, dar putem si fara grad. Plus ca te-am favorizat ceva mai mult, asta s-a observat mereu, presupun ca acum e momentul sa lasam favorizariile la o parte si sa privim realitatea.
Apreciez totusi ca de cand s-a facut reclamatia, activitatea voastra a crescut. Dar de acum poate sa scada, puteti sa va vedeti de viata personala :P

2 locuri libere pentru Moderator Global.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron