Reclamatie FURIEN # si daU TARE

#1
Numele tau in Joc:AfricanuCuAK
Numele Adminului reclamat:FURIEN # & daU TARE
Data si ora:15.05.2017 14:05
Harta:De_dustRo si de dust 2 ca schimbau hartile intruna
Motivul reclamatie:Sunt niste idioti !scuze pentru limbaj dar codati era ei jucau am2 niciunu spec ... dupa ce ii bateam la cap prin U@ se muta spec am2 si vorbea unu cu altu si se ruga de astia sa scoata codu ... MaI era si r3kt pe server si Claudiu ...
Dovada: cum au schimbat hartile in decurs de 3 minute ca nu ia placut lu Furien #
http://imgur.com/a/h0b1w
Multumesc

Re: Reclamatie FURIEN # si daU TARE

#3
Ai zis ca ei sunt codatii si dupa ai zis ca nu era nici unul spec +daca zici ca r3kt
era pe sv le dadea ban!!
#Contra
Ultima oară modificat Lun Mai 15, 2017 8:42 pm de către CaTaL1N., modificat 1 dată în total.
Motiv: Nu ai gradul de Admin Server pe forum deci nu ai voie sa iti dai cu parerea la cereri!Data viitoare WARN!

Re: Reclamatie FURIEN # si daU TARE

#4
BA FRT NU INTELEG....AI FACUT CAMP SI TI.AM DAT SLAY TE.AI SUPARAT SI AI ZIS RECLAMATIE....CE VINA AM EU CA TI.AM DAT SLAY ? AI CAMPAT SORRY...SI DA AM DAT AMX_VOTEMAP CA SA SCHIMBAM MAPA CA ERA UNA MICA SI ERAM VRO ZECE SI NU MINTII AM FOST SPEC DE AIA TI.AM DAT SLAY SI NOI NU SUNTEM CODATI DE CE AM NEVOIE DE WH SI AIM CAND SUNT BUN ?
CONTRA #

Re: Reclamatie FURIEN # si daU TARE

#5
Eu eram pe server , dar se pare ca tu nu ai vazut ca am scris "AFK la masa". Drept urmare nu am vazut ce s-a intamplat in acel moment.
Skype : stefancla111
Steam : magiC-ClauDiu


--- Daca absenta mea nu te afecteaza atunci prezenta mea nu mai are nici un rost.
--- Nu mi-e dor de ea, mi-e dor de cine am crezut ca este ea.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Reclamatie FURIEN # si daU TARE

#6
#. Adevarul este ca incep sa dau dreptate Playerilor , Unii nu au habar nici macar 1% cu se mananca amxx , Sincer m-am convins pe propria piele cum asa zisi admini stiu Regulamentul dar totusi iei schimba Mapa dupa ora 22:00 Atunci cand mp este pe 0 , Sincer pe multi ii depaseste situatia asta , DANY / 20CM luati atitudine parerea mea .. Si bagatile in cap ca Mapa nu se schimba ca e Dust2x2 si sunt 20 playeri , atata timp cat jocu e controlat de admini . si playeri nu comenteaza nimic nu au de ce sa de'a VOTE , Si pe langa asta .. Din ce stiam eu de acum 2-3 Ani , Mapa se schimba in ultimele 5 Min .. Nu in cursul jocului cand abea a fost bagata .... In fine , Decideti voi ca eu si asa am fost luat la rost tot pentru greselile altuia , Mai si comenteaza ca sunt eu dur .. Frate Regulamentu e Regulament scurt si simplu . Asteptam parerea lui DANY si 20CM
We Make The Difference
• Mesaj privat:. Y!M : Russien.Bc@yahoo.com
E-Mail : Russien.Bc@yahoo.com
© Co-Administrator Team !
© Server Fury.EuropaCs.Ro !
© Copyrighy By fRy (R) Russien. All Rights Reserved.
Imagine
Imagine

Re: Reclamatie FURIEN # si daU TARE

#7
Frate erati spec am2 si furien apropo aduti aminte era de_dustro si ai zis canuiti place ca e naspa si ai schimbat-o
si dupa lai bagat pe ingerul drogat la specsi te rugai sa scoate wall ? ti se pare normal ? roagate frate de toti sa se duca draq munca detinatorilor ....
Încuiat

Înapoi la “Reclamatii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator