Ce sa adaug la server .

#1
Salut.
In acest topic o sa va cer părerea.
Ce ati dori sa adaug la serverul de ZM.(ex: skin-uri,arme noi,lvl etc)
Si aici puteți pune ce skin-uri doriți.
Va mulțumesc :).

Ps: Daca este vro problema cu acest topic ,puteți sa i-l inchideti.
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Re: Ce sa adaug la server .

#2
Sfatul meu e sa adaugi clase clasice care sunt si pe zm,si cutitul sa il schimbi,ca daca faci prea multe modificari vip-ul nu mai are farmec.

Edit: Eventual poti sa adaugi o clasa noua la cel de la default.
Imagine

Re: Ce sa adaug la server .

#3
Avand in vedere ca ai zis de levele.. Cred ca vrei sa-l faci ca pe freakz.
Asa ca vreau sa-ti reamintesc clasele.
Level 1 - Zombi Madness - Are o viteza accelerate de 5 secunde cand apesi pe tasta "e", si se poate folosi odata la 1 minut.
Level 2 - Zombi asisenta - Se poate respawna de 3 ori cand este omorat.
Level 3- Zombi Thermal - Poate vedea humanii prin pereti.
Level 4 - Zombi Bunny-Hop - Poate face Bunny- Hop
Level 5- Zombi Ghost - Nu se vede de la indepartare.
Level 6- Zombi Blast - Poate arunca/indeparta humanii de el apasand tasta "e"(poate sa foloseasca abilitatea de cate ori vrea, nu exista limita sau durata de timp pana folosesti iar abilitatea).
Level 7- Zombi Jumper - Are 3 sarituri puternice. Sau zombi Hunter/Husk - Arunca cu o bila de foc, din 2 bile poti omori un human ( se poate folosi odata la 1 minut)
Level 8- Zombi Werewolf - Ia foarte putin damage cu gloante normale, poti sa-l omori rapid cu gloante de argint.
Level 9 - Zombi Teleportation - Se poate teleporta oriunde apasand tasta "e", poate folosi abilitatea de maxim 10 ori si se poate folosi odata la 30 secunde.
Level 10 - Zombi Toxic - Se poate folosi de 2 abilitati. Cand apesi tasta "e" da un jet cu care poti infecta humanii ( se poate folosi odata la 30 secunde), iar cea de a 2-a abilitate, cand apesi pe tasta "x" se transforma in gaz astfel omorand humanii, dureaza 40 secunde pana revine la forma initiala, si poate ajunge sa ia pana la 300 damage ( se poate folosi odata la 1 minut si cand este in forma de gaz, nu-l poti omori).
Level 11 - Zombi Smoker - Poate atrage humanii apasand tasta "e" (se poate folosi odata la 30 secunde, de maxim 10 ori pe runda si nu poti scapa de abilitatea lui deodata ce te-a apucat).
Level 12 - Zombi Sirena - Apasand tasta "e" poate infecta oamenii sau sa le scada damage, in functie de ce mod e in acea runda. Pe o runda normala, poate infecta un human sau mai multi pana la 7 metri (abilitatea poate fi folosita odata la 30 secunde).
Level 13 - Zombi Cerebus - Poate trece prin lm apasand tasta "e" (abilitatea poate fi folosita de maxim 10 ori pe runda si odata la 30 secunde).
Level 14 - Zombi Predator - Se poate face invizibil pe o durata de timp apasand tasta "e" (poate folosi abilitatea de 10 ori pe runda si invizibilitatea dureaza 30 secunde).
Level 15 - Bullet Prof - Nu poate fi omorat in niciun fel, decat prin lm, altfel nu ia damage.
Asta este din ce imi amintesc de pe server, au trecut cativa ani.

Nota: In functie de level ai o viteza mai mare.
Modurile le gasesti pe net.
Levele le poti cumpara cu xp.
Preturile le alegi tu.

Cat despre skinuri, eu zic sa bagi doar pe cutit.
Armele din meniu ti le alegi cum vrei.
Iar la vip sa aiba armura la fiecare runda si sa dea xp de 2x mai mare decat a unui player obijnuit.
Sa beneficieze si de arma plasma gun si ak47 gold, m4a1 gold, tinker.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: Ce sa adaug la server .

#4
A trecut aproape o luna si nu ai mai deschis nimic.Topicul asta ar fi trebuit sa il faci daca stiai sigur ca vei deschide,nu vrajeli.Inactiv.
T/C
Imagine
Imagine
Încuiat

Înapoi la “Discutii”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

cron