[Regulament] Provocare si Votare

#1
Regulamentul de Provocare

1. Dupa ce faceti o Provocare, asteptati adversarul sa vina si sa Accepte sau Refuze provocarea.
2. Daca provocarea este Acceptata, rugati un Designer, un Moderator Global, un Co-Administrator sau Administrator sa inchida topicul.
3. Lucrarile (creatiile) vor fi trimise celui care a inchis topicul. De preferat, Liderul-ui Designer.
4. Anuntati in topic inainte de a-l inchide, cine va aduna lucrarile (creatiile)
5. Dupa ce lucrarile au fost trimise de toti participantii, cel care le-a strans va deschide topicul de provocare, va posta creatiile si va da drumu la Vot.
6. Daca o provocare a fost acceptata, Titlul Topicului va fi edita si se va trece in fata [Acceptat]
7. Daca o provocare a fost respinsa, Titlul Topicului va fi edita si se va trece in fata [Respins]
8. Creatiile trebuie sa includa unul din texte: "EuropaCs.Ro", "www.europacs.ro" sau "ECS", marimea fiind la alegere.
6. De preferat este ca numele sa nu fie afisat langa imagine in timpul Vot-ului pana cand se va termina votarea. Astfel se va realiza un vot corect, membri votand doar pentru creatia cea mai reusita si nu pentru prietenie.
7. Nu aveti voie sa va bagati la o provocarile altor utilizatori,lasand reply cu "Pot sa ma bag si eu?". In caz contrar,veti primi warn.
8. Daca un designer participa la provocare,acel designer nu are dreptul sa modereze acea provocare.



Regulamentul de Votare

1. Un vot trebuie sa fie compus din Votul in sine ("Votez lucreara 1" sau "Votez lucrarea lui Popescu") insotit de motivul deciziei luate.
Exemplu: "Votez lucrarea 1 deoarece imi plac foarte mult efectele"
2. Nu aveti voie sa acordati vot fara sa specificati motivul votului. Voturile de aceasta natura nu vor fi luate in calcul
3. Pentru a putea vota, trebuie sa aveti minim 100 Posturi si minim 2 saptamani vechime.
4. Nu aveti voie sa dezvaluiti autorii creatiilor in timpul votarii lucrarilor,in caz contrar veti fi sanctionat cu warn.
Contact:
1. Pe forum: PM
2. Skype: europacs (CrYyStI EuropaCs.Ro )
3. FaceBook: Cristi EuropaCs

Disponibilitate : Joi - Duminică (10-22)
Număr de telefon : 0734 750 538
Imp: Dacă nu răspund, lăsa-ți un sms!

Re: [Regulament] Provocare si Votare

#2
Update (10.08.2014): Am modificat regula nr 2 din Regulamentul de Provocare:

Inainte de modificare:

Cod: Selectaţi tot

2. Daca provocarea este Acceptata, rugati Liderul Designer, un Co-Administrator sau Administrator sa inchida topicul.
Dupa modificare:

Cod: Selectaţi tot

2. Daca provocarea este Acceptata, rugati un Designer, un Moderator Global, un Co-Administrator sau Administrator sa inchida topicul.
[/b]
Contact:
1. Pe forum: PM
2. Skype: europacs (CrYyStI EuropaCs.Ro )
3. FaceBook: Cristi EuropaCs

Disponibilitate : Joi - Duminică (10-22)
Număr de telefon : 0734 750 538
Imp: Dacă nu răspund, lăsa-ți un sms!

Re: [Regulament] Provocare si Votare

#3
Update 24.09.2015 # regula 7
7. Nu aveti voie sa va bagati la o provocarile altor utilizatori,lasand reply cu "Pot sa ma bag si eu?". In caz contrar,veti primi warn.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Re: [Regulament] Provocare si Votare

#4
Update 09.06.2016


Regulamentul de Provocare
8. Daca un designer participa la provocare,acel designer nu are dreptul sa modereze acea provocare.

Regulamentul de Votare
4. Nu aveti voie sa dezvaluiti autorii creatiilor in timpul votarii lucrarilor,in caz contrar veti fi sanctionat cu warn.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Provocari”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

cron