[Propunere] La categoriia Resurse

#1
Propunere: Resurse diferite in functii de zile
Print-uri(daca este cazul): -
De unde v-ati inspirat:Din forumul nostru drag si scump ^:)^
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: Da normal nu vezi doar harti postate.
Descrierea propunerii: Propun ca in fiecare zi dragii nostri manageri de resurse sa posteze cate 5 resurse la o categorie anume din ziua respectiva.
Ex: Luni x-ulescu si cu Ionescu" posteaza 5 resurse in categoria Resurse Counter Strike 1.6,Marti alta categorie si tot asa printr-un anumita rotatie,asa ce facem umplem sectiunea de harti de cs-go ca sa nu zicem ca stam cu gradul :|
Imagine

Re: [Propunere] La categoriia Resurse

#2
:PRO:
Toti Mr posteaza la harti si skin-uri dar la restul ba.
Daca esti Mr posteaza la tot ce tine de mr,nu doar unde vrei tu.
La config-uri nu s-a mai postat de Vin Mar 04, 2016 7:47 pm.
Trebuie sa se faca o anumita ordine in care sa se posteze la fiecare sectiune.
Cand ingeri pleaca demonul sunt eu insa sa spun ca tu esti ingerul imi e tare greu
Multi mi-au zis ca nu o sa reusesc.
Dar eu nu am renuntat si am tot incercat
Pana cand am auzit :
-L-ai vazut pe dracu” ala chiar a reusit.

Re: [Propunere] La categoriia Resurse

#3
:PRO: Asa o sa fie mai echilibrate post-urile de la toate categoriile.
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Propunere] La categoriia Resurse

#5
:CONTRA: Normal ca sariti cu prouri.
Noi ne luam din timpul nostru liber pentru a posta resurse zilnic.
Voi spuneti sa postam si la alte topicuri, dar avand in vedere ca noi suntem 6 manageri si ca alte de tipuri sunt mai putine, nu cred ca ne-am permite sa postam toti acolo.
Hartile si scripturile sunt cele mai multe.
Cu ce va deranjeaza pe voi ca postam noi doar la harti si scripturi avand in vedere ca ne luam din timpul nostru liber?
Tigane, imi place ca ai postat aiurea, cum adica sa postam resurse la cs 1.6 daca multe dintre ele sunt inchise? Sau n-ai bagat de seama? :|
Functia unui moderator e mult mai usoara ca a unui manager, deoarece el face doar copy+paste si inchide topicuri, asa ca nu te mai lua de noi cand avem o treaba mai grea decat a unui moderator. Cum ar fi ca noi sa va spunem voua cum sa va faceti treaba si unde? :|
Sper ca intelegeti ce vreau sa zic.
Imagine
Imagine
**Fost Manager Resurse**
**Fost Designer 3D**

Re: [Propunere] La categoriia Resurse

#6
Ati facut cerere pentru ca ati vrut asta, nu v-a obligat nimeni.
Hartile sunt intradevar cele mai multe, dar nu inseamna ca nu exista si alte resurse, doar ca v-ati facut o obisnuinta in a posta acolo pentru ca sunt cele mai usor de postat.

Categoria la CS 1.6 a fost inchisa pentru ca facusem categoria de cs:go si nimeni nu posta la ea. Aveti un program acum la Adunarea Managerilor. In curand vor fi noi sarcini si pentru moderatori pentru a fi echilibrat totul.
La CS1.6 voi incepe sa inchid din ce in ce mai mult, deoarece nu se mai cauta. Ne vom axa pe cs:go.

Propunere acceptata.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Propuneri forum”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator