[Propunere] Lider admin sv din nou

#1
Propunere: Asa cum spune si titlul,propun adaugarea din nou a gradului de lider admin server...sa se faca iar pe 15 sau cum erau inainte prezente ale adminilor,sa faca iar cereri.Pe scurt sa marim stafful.
Print-uri(daca este cazul): Nu e cazu'.
De unde v-ati inspirat: Pur si simplu.
Crezi ca va ajuta comunitatea? Daca da, la ce?: Eu zic ca va ajuta,va fii mai echilibrat,nu stiu...eu doar am propus,astept sa vad ce ziceti.
Descrierea propunerii: Mai sus.

Eu zic ca in trecut a fost frumos cum era cu un lider care se ocupa strict de asta.
Ultima oară modificat Lun Mar 20, 2017 8:47 pm de către CaTaL1N., modificat 1 dată în total.
Imagine
Imagine

Re: [Propunere] Lider admin sv din nou

#2
:PRO: Eu inca am gradul de admin server pe forum fara sa il am macar pe un server..
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » El este fondatorul !
Adi. « Lun Noi 16, 2015 4:40 pm » Redfucker e seful nostru !
Imagine
Imagine
Imagine

Re: [Propunere] Lider admin sv din nou

#3
:PRO:

Este necesar acest lucru asa aveai ideie cine mai este admin cine nu + aveau treaba si Moderatorii Globali..nu zic poti lasa si la detinatori acest acces.

Off:
Mi-ai furat ideia fraeere,pur si simplu auzi la el stai si asculti in tacere :))
Imagine

Re: [Propunere] Lider admin sv din nou

#6
Cred c-ar trebuii bagat din nou Lider.Mi s-a parut ok faza cu detinatorii insa mi-am dat seama ca nu toti scot gradul unui admin de pe forum atunci cand el nu mai are pe sv.Asa multi useri au gradul pe forum fara a avea admin pe vreun server.O curatenie in lista cu Admini la fiecare 2 saptamani e bine venita.
#Pro.
Imagine
Imagine

Re: [Propunere] Lider admin sv din nou

#8
Din punctul meu de vedere era mai bine cu lider pentru admin ca mai aveai 2-3 persoane care puteau lua grad si + de asta faceai adminii mai constiinciosi.
Insa pe de alta parte e si greu ca liderul sa tina evidenta tuturor serverelor cu adminii lor.
Propunerea mea ar fi sa se baga iar liderul,insa detinatorul fiecarui server sa fie obligat sa posteze la inceput se luna lista cu adminii pe care ii are si in caz ca nu posteaza toti adminii la prezenta,liderii sa ii bage pe cei care nu au postat la prezenta conform listei facute de catre detinator,asta ca sa se evite eventualul val de warn-uri inutile pentru ca nu o facut cerere blablabla.Bineinteles,acea lista trebuie sa cuprinda numele adminului atat pe server cat si pe forum,ca sa fie bine organizata treaba. (este doar o sugestie)
Pro.
"Datoria mea a platit-o EL,
Sangele ce-a curs este-al lui IISUS
De blestem,pacat nu mai sunt legat
Fiul a platit,sunt eliberat"

Re: [Propunere] Lider admin sv din nou

#9
Din punctul meu de vedere era mai bine cu lider pentru admin ca mai aveai 2-3 persoane care puteau lua grad si + de asta faceai adminii mai constiinciosi.
Insa pe de alta parte e si greu ca liderul sa tina evidenta tuturor serverelor cu adminii lor.
Propunerea mea ar fi sa se baga iar liderul,insa detinatorul fiecarui server sa fie obligat sa posteze la inceput se luna lista cu adminii pe care ii are si in caz ca nu posteaza toti adminii la prezenta,liderii sa ii bage pe cei care nu au postat la prezenta conform listei facute de catre detinator,asta ca sa se evite eventualul val de warn-uri inutile pentru ca nu o facut cerere blablabla.Bineinteles,acea lista trebuie sa cuprinda numele adminului atat pe server cat si pe forum,ca sa fie bine organizata treaba. (este doar o sugestie)
Pro.
Cred ca Danny a zis tot ce era de zis,e mult mai bine cu un Lider,ii adevarat,Detinatorii is cunosc admini,dar
sunt unii admini care nici nu intra pe forum,sau intra foarte rar,nici nu stiu sa raspunda cum trebuie la cererile de admin,
asa ii mai obisnuim si noi cu forumul.
:PRO:
Imagine
Imagine
1. In viata exista o singura regula: sa nu ai incredere in nimeni!
2. Daca nu poti sta langa o persoana la rau,nu ai dreptul sa stai langa ea la bine!
3. Iubirea este viata,daca nu iubesti nu poti sa zici ca traiesti!
4. Nu vinde ieftin o prietenie veche,deoarece vei plati scump pentru una noua!
5. Ai fi puternic inseamna a face pe cineva cu inima franta sa zambeasca chiar si atunci cand sufletul tau este ranit!

Re: [Propunere] Lider admin sv din nou

#10
Ok. Voi da din nou lider la admin server. Vom face astfel: raman si detinatorii lideri la grup sa isi bage singuri adminii, iqr voi va veti ocupa de prezenta lunara.
Veti face o prezenta o data pe luna, la sfarsitul fiecareia.

Cine doreste lider sa faca o cerere de moderator.

Propunere acceptata.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae
Încuiat

Înapoi la “Propuneri forum”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori