partener sau putin ajutor

#1
salutare tuturor

detin o mica comunitate (nu am sa pun link sa nu deranjez) si incerc sa o promovez cat pot doar ca timpul imi este foarte limitat si de multe ori cand ajung acasa sunt foarte obosit.
acum cateva luni creat comunitatea,cred ca are cam 6 luni. este totul legat de calculatoare
am 188 de utilizatori inregistrati. da stiu este numar mic,dar creste. cam la 15 zile donez cate un laptop,calculator, poate sa fie de colectie sau cat de cat mai modern.

am incercat promovari in mai multe moduri(tiktok,google adwords) dar imi este greu financiar, am familie,2 copii. si google adwords cam nu prea ma ajutat. mai mult ma lasat fara bani. iar tiktok cam lafel mi-a mancat de cateva ori banii aiurea... 
am avut si un concurs in care sa donez un laptop pentru careva care nu isi permite sau nu are posibilitati doar ca la final mi-a fost foarte greu sa aleg un castigator pentru ca majoritatea au fost cu mesajul ca nu isi pot permite. asa ca am decis sa fac concurs de fiecare data. dar am reusit sa incurajez lumea sa doneze si ei din putinul ce il au. ca este un hard disk sau alte componente.
pentru mine a devenit un mic hobi sa donez si am incercat sa obtin de la prieteni calculatoare care sa le pregatesc si sa le donez. ma simt bine cand o fac.. desi nu primesc nimic in schimb. singurul lucru care mi-l doresc e sa creasca comunitatea. am incercat la mai multe comunitati sau blog-uri si cate unul sa apucat sa imi explice ca forumul nu este ok ca trebuie gazduire si altele. eu nu vreau decat sa cresc comunitatea si sa incurajez mai multe persoane sa faca ce incerc sa fac eu si vad ca incet incet merge. au inceput persoane sa se alature si sa doneze din putinul ce il au. am dat cred ca peste 20 de calculatoare/laptop-uri si am suportat transportul si o voi face cu drag atata timp cat imi va permite bugetul.

daca poate vre-un admin sa ma ajute cu un link/postare ar fi minunat.

va multumesc

Re: partener sau putin ajutor

#2
Salut,

Lasa-mi un mesaj privat cu site-ul tau. Poate pot da o mana de ajutor.
N-am cerut la nimeni niciodata,
Chiar de-a fost sa rabd, in viata mea.
Am dat totul fara nici o plata,
Nevoind nimic sa mi se dea.

@Virgil Carianopol
Vezi-ti de treaba si retine:
"E treaba ta sa spui ce vrei si sa nu conteze pentru nimeni".

@Kazi Ploae

Înapoi la “Cerere Parteneriat”

Cine este conectat

Utilizatori răsfoind acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator